HGH – większy poziom po suplementacji

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

HGH – większy poziom po suplementacji

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:42

HGH – większy poziom po suplementacji

Dla osób, które trenują na siłowni hormon wzrostu ma duże znaczenie i zwraca się na niego szczególną uwagę. Jak się obecnie okazuje mamy wiele różnych suplementów, które mogą nam pomóc podnieść poziom hGH. Osobiście nie miałem z tym jakiegoś szczególnego problemu, ale staram się testować różne odżywki i dlatego również tych, które mają podnosić poziom hormonu zdecydowałem się spróbować. I na tą chwilę mogę już powiedzieć, że wiele z tych odżywek to rzeczywiście udane propozycje, które powinny dobrze się sprawdzić. Skład produktów jest zróżnicowany, dlatego nie jestem w stanie powiedzieć jednoznacznie co będzie decydować o jakości danych składników. Wydaje mi się jednak, że najważniejszą kwestią będzie ich idealne zgranie ze sobą, dlatego widzę, że producenci starają się mocno pracować nad tym co mają do zaproponowania i tym samym wiele z tych pojawiających się produktów to obecnie odzywki, które mocno się między sobą różnią, ale jednak wszystkie mają zmierzać do takiego samego celu. Podstawowa sprawa, na jaką według mnie warto również zwracać uwagę to poziom hGH, który uzależniony jest od konkretnej osoby. U każdego może się to różnie ustawić w zależności od funkcji organizmu, dlatego nie trzeba się martwić, nawet jeśli ten poziom będzie zdecydowanie mniejszy niż byśmy mogli na to liczyć. Sam chętnie zdecydowałem się na te suplementy pod kątem testów, ale nie mogę powiedzieć, by w moim przypadku miały jakieś szczególne znaczenie i znacząco poprawiły możliwości mojego organizmu. Dużo jednak zależy od osoby i jeśli ktoś ma niedobory to bardzo możliwe, że w jego przypadku taki produkt dobrze się sprawdzi i będzie można powiedzieć, że odżywka podnosząca poziom hGH była ważnym elementem treningu. Do minusów na pewno trzeba zaliczyć fakt, że takie odżywki nie należą do tanich i trzeba się liczyć z tym, że ich zakup będzie jednak dość kosztowny. Dlatego nim się na nią zdecydujemy warto się dobrze zastanowić czy w naszym przypadku rzeczywiście jest to odżywka potrzebna i przyniesie jakieś korzyści.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość