zma

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

zma

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:58

ZMA

Wsparcie dla osób trenujących w postaci różnorakich suplementów diety jest obecnie bardzo duże. Sam długi czas opierałem się wyłącznie na białkach i do tego kreatynie w czystej postaci, ale teraz już mogę powiedzieć, że był to rzeczywiście bardzo duży błąd, którego staram się nie powtarzać.
Ciężki trening prowadzi do usunięcia z organizmu wielu cennych składników, dlatego jeśli nie chcemy zniszczyć swojego zdrowia należy zatroszczyć się o uzupełnienie tych braków, które mogą prowadzić do poważnych problemów. Wśród tych różnych suplementów, które były mi polecane znalazło się między innymi ZMA i mogę powiedzieć, że to taki produkt, który rzeczywiście fajnie się sprawdził i jest naprawdę doskonałym rozwiązaniem dla tych wszystkich osób, które myślą o ciężkim treningu na siłowni a jednocześnie obawiają się osłabienia organizmu.
W składzie suplementu znajdują się magnez, cynk oraz witamina B6. Nie do końca interesowałem się dlaczego akurat takie składniki są tam połączone, ale z opowieści specjalistów dowiedziałem się, że one są właśnie najważniejsze, ponieważ uzupełniają te kluczowe braki, które mogą sprawić, że trening nie będzie tak efektywny a regeneracja organizmu będzie słabsza.
Wybierając ZMA nie oczekiwałem cudów, a jednak takowe się w pewnej mierze pojawiły. Przede wszystkim jest to doskonały suplement, który podziałał na mój organizm bardzo korzystnie. Najważniejszą kwestią dla mnie było to, że ten produkt uzupełnił te istotne braki po ostrym treningu.
Zauważyłem, że odkąd przyjmuje ZMA mój trening jest bardziej efektywny, ponieważ szybciej się regeneruje i każdego kolejnego dnia dużo łatwiej wykonywać mi kolejne plany treningowe. Do zalet suplementu zaliczam również to, że jest oferowany w formie kapsułek, dlatego jego przyjmowanie jest bardzo wygodne. W mojej ocenie są to suplementy, z którymi nie ma problemów, gdy chodzi o przyswajalność, dlatego z tych cennych składników można bardzo szybko korzystać i to jak się wydaje także bardzo ważna sprawa, ponieważ nie trzeba się obawiać, że organizm nie będzie mógł suplementu wykorzystać.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości