0,5 cm tygodniowo

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 19:55

Post przez monakrk1979 » sobota, 29 paź 2016, 17:37

kiedy ja pierwszy raz wziąłem kreatynę to w bicu skoczyło mi z 3 cm, niestety z czasem juz takich efektow nie ma.. co do rozstepow to kup sobie masc w aptece i profilaktycznie stosuj, co do genetycznie zaprogramowanych rozstepow to sie nie zgadzam, każdy kto zrobi cykl na rosyjskiej mecie nabawi sie zajebistych rozstepow i genetyka nie ma tu raczej dużo do powiedzenia..

 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 20:56

Post przez plpatrickV » sobota, 29 paź 2016, 17:47

Nie wiem czym sie przejowac.
Co to jest jeden centymetr.. kiedy ćwiczymy i nasze ręce sie pompują nabieramy nawet 2,3 cm.
Jednak mimo iz skora sie rozciąga rozstepy nie występują prawdaż Wiec jeden cm to chyba nie problem.

 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 21:21

Post przez misiekmisiek_Eic » sobota, 29 paź 2016, 18:25

Nie wiem czym sie przejowac. Co to jest jeden centymetr.. kiedy ćwiczymy i nasze ręce sie pompują nabieramy nawet 2,3 cm. Jednak mimo iz skora sie rozciąga rozstepy nie występują prawdaż Wiec jeden cm to chyba nie problem.

Teraz jest 1 cm za chwile bedzie 2 i 3 i wtedy bedzie problem wiec wole temu zapobiegac.

wracając do tematu to chyba skoarzystam z opcji oliwki (badz kremu) lub masci na rozstepy (to jest troche drozsze).

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 19:55

Post przez monakrk1979 » sobota, 29 paź 2016, 18:26

zgadzam sie !

 
Posty: 32
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 21:16

Post przez Thurmannn » sobota, 29 paź 2016, 18:29

kiedy ja pierwszy raz wziąłem kreatynę to w bicu skoczyło mi z 3 cm, niestety z czasem juz takich efektow nie ma.. co do rozstepow to kup sobie masc w aptece i profilaktycznie stosuj, co do genetycznie zaprogramowanych rozstepow to sie nie zgadzam, każdy kto zrobi cykl na rosyjskiej mecie nabawi sie zajebistych rozstepow i genetyka nie ma tu raczej dużo do powiedzenia..

mówimy tu o naturalnych srodkach a nie ingerencji w nasz układ hormonalny poproostu u jednego skora jest rozciagliwa u drugiego nie ten instruktor tez brał kox i jakoś rządnego rozstęp nie ma mówi ze tez nic nie stosował wytłumaczysz mitojak twierdzisz ze genetyka nie ma nic do rzeczy a aj ćwiczę 9 miechow i mam sporor rozstepow? jednak to genetyka ;

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 19:55

Post przez monakrk1979 » sobota, 29 paź 2016, 18:47

ty to moze ten instruktor to jakiś nadczlowiek.. w sumie to masz racje ale ja nadal jestem zdania ze to są skrajne przypatki

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 03:56

Post przez gwiazda-Lerst » sobota, 29 paź 2016, 18:49

Ja tez biorę mono Hi tec, do tego dietka, ostrowia i Dibenco, jak na razie masa ciała idzie jakiś kilogram na tydzien, a lapy nie mierze bo i tak nie ma co mierzyc... Sila idzie ladnie, bo z treningu na trening jest w jakimś cwicznieu postep.
Dodam ,ze jak przed wakacjami robiłem cykl na vitalmaxie to byla porazka...brak efektu

 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 21:21

Post przez misiekmisiek_Eic » sobota, 29 paź 2016, 18:57

To jak ja z moim Cellem ale to troche inna historia

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 08:17

Post przez uf0k » sobota, 29 paź 2016, 18:58

Teraz jest 1 cm za chwile bedzie 2 i 3 i wtedy bedzie problem wiec wole temu zapobiegac.

wracając do tematu to chyba skoarzystam z opcji oliwki (badz kremu) lub masci na rozstepy (to jest troche drozsze).

Dupa zimna , niemysl ze beda ci te centymetry rosnac jak grzyby po deszczu , skończą sie przyrosty tygodniowe i przyjdzie czas ze będziesz o ten 1 centymetr walczyl nie miesiąc tylko rok albo i wiecej ~~

 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 21:21

Post przez misiekmisiek_Eic » sobota, 29 paź 2016, 19:09

Tejj ale prosze Was, nie mowice do mnie jakbym ja ćwiczył 3 miesiące ja juz dawno mam problemy z nabraniem masy.
Teraz tak idzie bo jadę na odzywach, potem znowu bede sie srał zeby coś mi poszlo...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości