1 cykl co kupic ?? prosze o pomoc !

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 06:07

Post przez IHorderI » piątek, 9 paź 2015, 10:26

witam panowie ! mam 21 lat ćwiczę rok czasu na gainerach ! wzrost 186 cm w lapie 32cm mało ;( klatka 1 cm waga tylko 65 ! i teraz mam pytanie ! co na pierwszy cykl ? myślałem zrobić tak .... 1 omki i 1 metki ruskije ! co mi poradzicie ? bede mial około 2 zl ! co na odblokowanie ? co ile strzal ? prosze o dokładne rozpisanie tego wszystkiego ! dziekuje !!! wyciskam 85 kg !

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 12:17

Post przez AbbadonPol » piątek, 9 paź 2015, 10:34

mogę sie założyć ze nikt ci tego nie rozpisze z takimi wynikami;

 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 13:01

Post przez Plunkettt » piątek, 9 paź 2015, 10:35

masz podwieszony post co na pierwszy cykl ! Przeczytaj go uważnie potem zadaj nastepne pytania...

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 21:15

Post przez naarnit_Bad » piątek, 9 paź 2015, 10:44

na twoim miejscu pociwczylbym jeszcze MIN.
1.5 roq i dopiero coś myślał o streydach :D jak będziesz mial w lapie jakieś 38 to pomysl o tym bo 32 ; ja prz krótkim starzu mam ponad 34 wiec ćwicz ćwicz a sterydy odłóż na bok

 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 08:03

Post przez Robt__ » piątek, 9 paź 2015, 10:50

32 i rok starzu to jak TY ćwiczysz , przy normalnym odzywianiu i regularnym treningu mozna wiecej zrobić

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 04:50

Post przez IOakleyI » piątek, 9 paź 2015, 11:19

jak juz chcesz to moze lepiej wez dece-durabolin+winstrol(trzeba strzelać co 2 dzien hehe)

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 21:15

Post przez naarnit_Bad » piątek, 9 paź 2015, 11:27

IOakleyI raczej dla niego na sterydy jets za wcześnie wiec ehem Robt__ 32 cm w lapie hmm ja zrobiłem w 4 miechy kolo 3 centki (nawet wiecej) ale to zalezy od genetyki moze akurat to nie jets jego partia :F hm i zalezy z jakiegopulapu zacczynal wiesz nikt na rowni nie był jeden zaczyna od 25 drugi od35 ; heh IHorderI lepeij zainwestuj te 2 pln w dietę ewentualnie do niej jakieś bialeczko i na arzie starczy : później o czym innym pomyslisz:D

 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 06:07

Post przez IHorderI » piątek, 9 paź 2015, 11:58

panowie jestem i byłem szczupły !!!! gdy zaczynałem mialem 27cm i waga 56 kg !!! no nie każdy jest namasowany ! wiec prosze o odpowiedz czy dobrym pomysłem jest 1 omki i 1 ruskije mety ?? i co do tego ? tesc ?

 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 18:16

Post przez Jarnutowski-15 » piątek, 9 paź 2015, 12:08

Nie jest dobrym pomyslem!!
Rozumiem twój problem... możesz przyjmować pokarmu badz ile ale wszystko zostaje spalone... taki metabolizm... masz 21 lat, ćwiczysz juz rok na gainerach, zrobiłeś 5 cm w lapie, to mysle ze i tak nie jest tak strasznie zle... to byly poczatki uczyłeś sie jak ćwiczyć co jesc... a teraz poswiec kolejny rok ćwicząc korzystając z doswiadczenia które juz zdobyles.
W twoim przypadku to nie chemia bedzie rozwiazaniem bo masz sporo niedowagi, wymiary do wzrostu sam wiesz jakie masz wiec jeśli pobudzisz sie od odpowiedniej strony droga do co najmniej 85 kg stoi otworem...
Tyle ze masz wicej pracy niz inni przez twój ogólnie rzecz biorąc metabolizm polecam ci zainwestować te 2 zl w kolejnego gainera tym razem nutrenda 6 kg, jasne ze dobrze było by miec do tego bialko... ale to tez wszystko kasa...
Tak jak wspomniałem czeka cie wicej pracy i to nie tyle co na siłowni co w kuchni...
Zbuduj sobie plan odzywianiam np: sniadaie odzywka, drugie sniadanie, obiad odzywka , przekaska, kolacja, odzywka
- i nie przejmuj sie jak ktoś ci pisze w których godzinach co jak masz jeść poprstu jedz i jedz nie ćwiczysz zawodowow chcesz poprostu troche urosnąć no i właśnie w tym tkwi sekret jeśli całymi dniami będziesz sie czul najedzony - coś sie w tobie przelamie jakieś 6 kg na rok a uwierz mi 6kg takiej masy to jest bardzo dobrze!

napisałem zebys sie czul caly czas najedzony właśnie o to chodzi inaczej ciezko przełamać bariere!

napisz jeszcze jakie wczesniej stosowałeś odzywki i ile razy dziennie w jakich porcjach?

pzd 8)

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 06:33

Post przez Holtzman81 » piątek, 9 paź 2015, 12:43

A za ile kupowałeś te gainery ja ci osobiście nie polecam sterydów nie marnuj zycia jeśli chcesz miec problemy z sercem to twoja sprawa odłóż na bok to go****

Następna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości