10 kg chce schudnac! Co radzicie? Wazne

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 09:57

Post przez IgreeegggI » niedziela, 27 gru 2015, 16:12

Dokladnie...duzo aerobow, trening na masę i odpowiednia dieta (troche mniej węglowodanów niz w normalnej diecie na mase), dużo bialka i odpowiednie suple typu chrom lub fat burner. Nie możesz jednak spoczywać na laurach po osiagnieciu pierwszych rezultatow.
Nie jedz slodyczy, zapomnij o odzywkach typu gainer. Za to np bialko możesz sobie kupic. Nie jedz na noc wegli.

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 07:40

Post przez PnpDe » niedziela, 27 gru 2015, 16:19

k0z11... masz racje, budowanie masy i zrzucanie tkanki tłuszczowej to dwa rozne procesy.
A najlepsze jest to, ze mozna to robić na raz!!

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 06:58

Post przez xXxvlcoonxXx » niedziela, 27 gru 2015, 16:25

czyli zamiana tluszczy w mięśnie

 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 07:44

Post przez RaquelPol » niedziela, 27 gru 2015, 17:28

to co mam wkoncu robic? dokladnie...

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 01:24

Post przez piti_Re » niedziela, 27 gru 2015, 23:12

Po prostu trening na masę (znajdziesz w przyklejonych) i dużo aerobow, ograniczenie weglowodanow, przy czym spożywanie wiekszej ilosci bialka.

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 14:02

Post przez IJoyceI » poniedziałek, 28 gru 2015, 07:06

troche ciezka sprawa z takim polaczeniem ale sam je stosowałem i powiem tak : ja brałem na poczatku thermo speed i BCAA a po tym przerzuciłem sie na zestaw kreta+dextroza+hmb+bialko perfecta(trec). do tego 3 razy trening na siłce do 2 powtórzeń do wymuszonych, ale nie typowy trrening siłowy tylko obwodowy (duza inyesywnosc maly ciężar króciutkie przerwy)+ do tego basen i dwa razy w tyg bieganie lub skakanka(przynajmniej 1 podskokow) ja na dodoatek ubierałem sie do aerobów tak: bielizna+podkoszulek+spodnie dresowe+bluza+spodnie ortalionowe (stare narciarskie mogą byc) + bluza ortalion(uzywalem tez kozucha) + ortalion na wierzch czasem do tego brałem czapke i rekcwiczke...maxymalna tem przy której tak trenowałem około 28 - 3 st. da rade!!! (na jednym treningu spadłem 2 kilo!!! oczywiście większość z wody no ale ...) aha jeśli jakieś suple to najmocniejszy jest Thermal pro(po prosytu piec!!!)

powodzenia!!!

Poprzednia strona

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość