Activlab Mass UP

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Activlab Mass UP

Post przez SupleSpec » środa, 11 maja 2016, 16:32

Pewnie każdy z Was rozpoczynając trening na siłowni myślał, że przygotowanie beztłuszczowej masy mięśniowej pójdzie bez większych problemów i każdy będzie mógł korzystać z ciężko realizowanego treningu. Muszę jednak powiedzieć już na początku, że jeśli myślicie o jakichś wyjątkowych efektach na treningu to tak naprawdę nie ma szans ich wypracowania, jeśli nie będziecie brali suplementów. I tutaj mogę podpowiedzieć jakieś ciekawe propozycje, które mogą Wam przypaść do gustu. Wśród nich znalazł się również Activlab mass up. To nowa propozycja firmy Activlab, która to ma na swoim koncie wiele udanych suplementów. Dlatego wydaje mi się, że właśnie warto znów zaufać tej firmie, jeśli myślicie o budowie masy mięśniowej.

Wybierając Activlab mass up myślałem przede wszystkim o tym, że w składzie tego suplementy znajduje się sporo składników i wiedząc co dla organizmu jest ważne wybrałem właśnie ten produkt do testu. Przede wszystkim to świetna propozycja, ponieważ producent myśli tutaj o zaoferowaniu pełnej wartości składników, które są dla diety bardzo ważne. Nie ma tak jak w innych produktach, gdzie niekiedy rezygnuje się z pewnych składników, między innymi węglowodanów licząc na to, że będzie można ograniczać kaloryczność. W związku z tym, że tutaj węgle się znajdują dla mnie to wielki plus tego produktu. Dzięki temu w trakcie treningu będziecie mieli więcej energii, a o to przecież chodzi.

Poza tym do plusów produktu mogę zaliczyć to, że skład białek jest mocno rozbudowany i ilość różnych aminokwasów gwarantuje, że będzie można taki produkt jeszcze lepiej wykorzystać i to na pewno jego duża zaleta. Myślę, że można polecić ten produkt i pewnie wiele osób będzie z niego zadowolonych. Jeśli chodzi o minusy to jak dla mnie na pewno taką istotną kwestią jest to, że produkt jest w formie proszku i niestety trzeba sobie przygotować koktajl, a smak nie będzie jakiś wybitny. I to może również niektórym nie odpowiadać, między innymi dla mnie jest to taki minus, który niestety zmniejsza atrakcyjność tego produktu.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości