Cenne kwasy tłuszczowe

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Cenne kwasy tłuszczowe

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:45

Cenne kwasy tłuszczowe

Prowadzenie diety białkowej było jednym z większych błędów, do których mogę się obecnie przyznać, gdy chodzi o mój trening i proces odchudzania. Byłem osobą nieświadomą i wydawało mi się, że wyłącznie tłuszczy i węglowodanów będzie najlepszym co mogę zrobić dla swojego organizmu. Oczywiście był to wielki błąd, do którego teraz się już przyznaje zdając sobie sprawę z tego, że paradoksalnie spalanie tłuszczu zależy właśnie od tłuszczów wielonienasyconych. Dlatego ich usunięcie z diety to duży błąd. Pozbywać warto się złego tłuszczu natomiast zamiast niego należy wprowadzić kwasy omega 3 oraz omega 6, które odpowiadają za metabolizm tych złych tłuszczy. Zdając sobie sprawę z tego, że sytuacja tak a nie inaczej wygląda zacząłem szukać jakichś rozwiązań, które miały sprawić, że mój organizm będzie miał więcej tych cennych kwasów tłuszczowych.
Okazało się bowiem, że nie dostarczam ich w odpowiedniej ilości z pożywaniem i trzeba było szukać jakichś innych źródeł. W ten sposób w moich rękach pojawił się suplement olimp gold omega 3 i mogę powiedzieć, że to właśnie idealna opcja dla tych wszystkich osób, które czują braki w zakresie suplementów tłuszczowych opartych o omega 3. Jest to świetny produkt, w którym mamy wysokiej jakości kwasy tłuszczowe wydzielone z trzech różnych źródeł, dlatego będą się one charakteryzować różną przyswajalnością i mogą przez dłuższy okres czasu być dostarczane do organizmu.
W tym momencie wydaje się, że olimp gold omega 3 to idealna opcja, która sprawdzi się w każdym przypadku, nie tylko w mojej sytuacji. Dzięki temu, że zacząłem korzystać z tego produktu spalanie nadmiernego tłuszczu w organizmie stało się dla mnie łatwiejsze i dodatkowo widzę, że mam również lepszy proces regeneracji i ogólnie czuje się zdecydowanie lepiej. Dlatego zachęcam do spróbowania tego suplementu, przygotowywanego w formie wygodnych kapsułek, które można przyjmować bez większych problemów. Wielką zaletą będzie to, że są one bardzo dobrze przyswajalne przez organizm, który może szybko korzystać z cennych kwasów tłuszczowych.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości