Chlopcy pomozcie

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 13:26

Post przez Weatherl1983 » czwartek, 10 lis 2016, 11:05

Czesc!
Mam do was pytanie dlaczego wszyscy ćwiczą planem 3-4 dniowym. Ja ćwiczę caly czas 5 dni i nie narzekam. Robie sobie cykl 4-6tyg ostrych treningów potem ze 2tyg lekkich a nawet bardzo lekkich i później znowu 4-6 tak w kolko. Doskonale rozumiem ze trzeba sie regenerować i odpoczywać ale czy sposob którym ja ćwiczę jest dobry w końcu po ostrych treningach jest przerwa na regenracje, wole sie upewnic. I jeszcze jedno niech ktoś napisze mi plan 5 dniowy bo nigdzie nie mogę znaleźć ćwiczyłem juz kilkoma ale teraz nie mam juz pomyslow. Dzieki.

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 02:58

Post przez Seymourr » czwartek, 10 lis 2016, 11:09

A ja k ćwiczyłeś tymi planami to dawały ci jakieś efekty czy zmieniałeś bo nie dawały efektow
Bo jak jakiś plan ci dawał efekty to po co go zmieniales?? ja jadę zawsze tyle 1 planem az nie przestanie dawać efektow jak przestanie to dopiero zmieniam
p.s.a ile juz ćwiczysz jak jesteś zaawansowanym kulturysta to możesz ćwiczyć 5 dni w tygodniu ale pamiętaj ZAAWANSOWANYM

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 13:26

Post przez Weatherl1983 » czwartek, 10 lis 2016, 11:15

zacznę od tego ze zaawansowany to ja raczej nie jestem ćwiczę jakieś 1,5 roku ale systematycznie.
odbyłem trening obwodowy na poczatku później ćwiczyłem jakieś pol roku planem trzydniowym a teraz od około 5 mies.
ćwiczę piec razy w tygodniu.
Poprzednie plany działały ale właśnie złapałem jakiś zastoj i nic nie idzie.
Ostatnio zrobiłem cykl na kreatynie mono to coś sie ruszyło ale czuje ze te plany juz nie są dobre.
Moze byly zle ulozone... Nie mam pomysłu jak ułożyć taki trening wiec prosze o pomoc.

 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 10:44

Post przez MORFORD » czwartek, 10 lis 2016, 12:38

np.
pon - klata
wt - lapy
sr - nogi
czw - barki
pt - plecy
sob, nied - REGENERACJA, odpoczywaj i jedz ile sie da

u gory masz podwieszony post - tam są pleny na te grupy - wystarczy ze odpowiednio dopasujesz (do tej rozpiski powyzej)
napisz co ułożyłeś a My najwyzej to skorygujemy

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 23:31

Post przez xXxDesimonexXx » czwartek, 10 lis 2016, 13:31

ćwicz do momentu az nie będziesz widział postepow.wtedy zmień plan i do roboty!

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 13:26

Post przez Weatherl1983 » czwartek, 10 lis 2016, 13:55

Mam na mysli taki plan:

Poniedzialek : Nogi
Wtorek : Klatka
Sroda : Grzbiet
Czwartek : Biceps + Triceps + przedramię
Piatek : Barki
Sobota, Niedziela : Regeneracja

I co o tym myslicie wydaje mi sie ze kolejność jest dobra tylko nie mam pewności co do brakow i lap czy nie zamienić ich miejscami.

 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 21:10

Post przez monikoood__ » czwartek, 10 lis 2016, 14:10

rob tak ja Etyl rozpisał - partia: duza, mala, duza, mala, duza

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 13:26

Post przez Weatherl1983 » czwartek, 10 lis 2016, 17:26

Dzieki Etyl bede ćwiczył twoim planem wydaje mi sie dobry.
Moze sie coś wreszcie ruszy zobaczymy.
Narazie.

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 07:36

Post przez Bradfordd » czwartek, 10 lis 2016, 20:44

jeśli dobrze sie orientuje dana parria miesni potrzebuje 48 godzin na regeneracje a;le lesli codziennie inna grupa miesni to chyba dobry plan

 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 07:22

Post przez Molineux1975 » czwartek, 10 lis 2016, 20:57

nie do końca ponieważ mięśnie potrzebują tych 48h ale ale np przy treningu na drugi dzien tez na pewno wykorzystujemy w jakimś stopniu dana grupę miesni przecierz wszystkie wykonywane cwiczenia nie są izolowane czy ie mam racji ja bym ćwiczył normalnie chyba ze masz jakieś srodki na szybka regeneracje albo twoje obciazenie na siłowni jest takie male ze muglbys nim machać ze 2h ale sie nie chcesz zmęczyć moim zaniem 4dni w tygodniu to max stosując duze obciazenie ale nie zapomnijmy o dokładnej technice ruchu to możemy o wiele wiecej osiągnąć niz tak

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości