Co stosujecie na stłuczenia i krwiaki?

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2011, 01:00

Post przez sędziakalosz » środa, 3 paź 2012, 20:01

Poszedłem w niedzielę wieczorem pobiegać po parku, było dość ciemno i nie zauważyłem wystającego konara drzewa, runąłem na ziemię i zmasakrowałem sobie kolano. Po powrocie do domu pojawił się obrzęk. Okłady z altacetu niewiele pomagają. Czego używacie w takich sytuacjach? Wolałbym uniknąć wizyty u lekarza ;)

 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 4 paź 2012, 00:00

Post przez grubaania245 » środa, 3 paź 2012, 22:45

Ja radziłabym jednak wizytę u lekarza bo jeśli kolano rzeczywiście jest zmasakrowane to warto by się jednak przejść do niego :)

 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 5 paź 2012, 00:00

Post przez anastazjaleszcz » piątek, 5 paź 2012, 11:22

Na stłuczenia i zwykłe siniaki nic nie pomoże ;) bo w zasadzie po co coś z tym robić? Samo naturalnie przechodzi.

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 01:00

Post przez tweet003 » piątek, 5 paź 2012, 19:46

Tak jak mówi anastazja, sądzę że to przejdzie samo w naturalny sposób. Chyba że to jakoś na prawdę nieciekawie wygląda to możesz wybrać się do lekarza żeby się upewnić czy nie wdarło się jakieś zakażenie albo czy nie ma jakiegoś wewnętrznego stłuczenia... A tak to może ewentualnie te okłady - choć jak sam mówisz niewiele dają - albo jakieś maści, które przyspieszą gojenie.

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2011, 01:00

Post przez medit » poniedziałek, 8 paź 2012, 18:24

Ważne jest aby nie wdało się żadne zakażenie, jeżeli uważasz że tak się nie stało to lepiej zostać w domu niż żebyś nadwyrężał je idąc do lekaża. Możesz też spróbować poszukać maści na tego typu obrażenia.

 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2011, 01:00

Post przez sędziakalosz » środa, 10 paź 2012, 18:40

Poszedłem jednak do lekarza, bo obrzęk nie schodził. Przepisał mi maść Viprosal B na stłuczenia, kolano wygląda już dużo lepiej a co najważniejsze nie boli, bo maść ma działanie przeciwbólowe. Gdyby to był zwykły siniak, to wierzcie, że nie robiłbym z tego tragedii ;).

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 01:00

Post przez tweet003 » czwartek, 11 paź 2012, 19:32

Wiadomo, żaden facet nie ma zwyczaju robić tragedii z byle siniaka więc ufam że jest to coś poważniejszego. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i oby Viprosal pomógł!

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 23 paź 2012, 00:00

Post przez Michu99 » wtorek, 23 paź 2012, 19:59

He he ;o)wiesz czasami nie warto zgrywac twardziela...;o)Faceci sa tacy twardzi a kobiety dłuzej zyja...samo mowi przez sie czemu ;o)

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 3 lis 2012, 01:00

Post przez ropuch » sobota, 3 lis 2012, 22:02

Tuż po uderzeniu warto mocno rozmasować miejsce stłuczenia, wtedy siniak nie wyjdzie. Niestety często jest to bardzo bolesne, ale działa. Niestety w przypadku autora postu na to już trochę za późno.
Jak obrzęk będzie się długo utrzymywał nie zwlekaj z lekarzem!

 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2011, 01:00

Post przez sędziakalosz » wtorek, 13 lis 2012, 09:06

ropuch napisał(a):Tuż po uderzeniu warto mocno rozmasować miejsce stłuczenia, wtedy siniak nie wyjdzie. Niestety często jest to bardzo bolesne, ale działa. Niestety w przypadku autora postu na to już trochę za późno.
Jak obrzęk będzie się długo utrzymywał nie zwlekaj z lekarzem!

Dzięki za rady, na przyszłość będę o tym pamiętał. Na szczęście są jeszcze maści, które ratują w takich sytuacjach.

Następna strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości