Co teraz bedzie??

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 09:47

Post przez hiszpan1970 » środa, 19 paź 2016, 19:00

Mam takie pytanie kumpel zaczol ćwiczyć ze 3 miechy potem przestał na rok potem znów ze 2 miechy i znów przestał az w końcu zaczol chodzić na profesjonalna silownie w wieku 25-26 lat bo mial tylko 2 chantelki i sztangę ze 75 kg w domu kloesie odrazu zryli mu beret i namówili do koksow wzil 2 om i 2 testana 10% na pierwsza kuracje nie zrobił odblokowania poszedł chyba ze 3 centy w lapie i z 1 kg na masie potem powiedzieli mu zeby se znów coś szczelil i opylili mu wino i testana 5% i metę 2 tab.
bo niby mówili zeby nie brał tego samego i znów bez odblokowania i znów urusl stawał sie coraz wiekszy nie stosował zadnych diet i supli i potem nastepna 25 deki 25 tescie prolongatum i na koniec niby dali mu odblokowanie hcg zeby wziol po 14 dniach po szczale tygodniowo i to niby miało byc odblokowanie i teraz sie wacha czy znów czegoś nie wziasc bo po dece byly spadki ja go od tego odciągam mowie zeby se zrobił dietę jakas kreatke kupił ale zastanawiam sie czy teraz odzrzywki coś mu wogule dadza.
Prosze o jakieś konkretne odpowiedzi co z nim bedzie a moze kipnie za niedługo jak tak dalej bedzie robil?. I tak na powaznie jeszcze raz prosze o konkretne odpowiedzi.

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 05:28

Post przez gabercomPL » środa, 19 paź 2016, 19:10

O KURCZE JAKIE KURACJE 3 CM W ALPIE TO JA MIALEM PO 1 METY ODRZYWKI JUZ PEWNIE NIC MU NIE pomogą pojebał MU SIE układ CHORMONALNY

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 04:32

Post przez Nnazwauzyt » środa, 19 paź 2016, 19:15

hcg + nolvadex + clomid + jakiś zajebisty tribulus + jakiś cell-pumpo + trening hst... i niech koleś ze 3 lata odpoczeni od koksu...

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 09:47

Post przez hiszpan1970 » środa, 19 paź 2016, 19:17

Czyli Nnazwauzyt proponujesz standartowe odblokowanie a co do odblokowania moze jakas mala pomoc jak z tym hcg jakie dawki brac do tego trublis i tak jak dalej napisales.
Nnazwauzyt a jak z odrzywkami beda mu coś teraz dawaly?? Czy po prostu tego nie wiadomo?? A moze ktoś wie coś o tym??

 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 22:56

Post przez TIBO » środa, 19 paź 2016, 19:25

pierw niech porządnie sie odblokuje i niech teraz niemazy o przyrostach ~~ niech caly organizm odpocznie od koksu , a po jakimś dlugim czasie , gdy caly układ wróci do normy znów bedzie dobrze

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 09:47

Post przez hiszpan1970 » środa, 19 paź 2016, 19:36

a moze mu zaproponować branie jakiś anabolików m1t np 19-Methyl 1-Test EX zastąpi mu to koksy czy jak?? Moze mu powiem ze zle kroczył droga kulturystyki i zaczął od konca.
mówiłem mu juz kiedyś o tym i sie zastanawial?? Lub moze jakiś animal M-stack prosze o pomoc

 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 21:36

Post przez czajen » środa, 19 paź 2016, 19:49

O KURCZE JAKIE KURACJE 3 CM W ALPIE TO JA MIALEM PO 1 METY ODRZYWKI JUZ PEWNIE NIC MU NIE pomogą pojebał MU SIE układ CHORMONALNY

3 cm po 100abl. metki ....gratuluje :?

Odrzywki to akurat powinien zacząć brac zwłaszcza kreatynę i BCAA.

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 11:14

Post przez Pflorszko » środa, 19 paź 2016, 20:18

Wersja Nnazwauzyt jest bardzo dobra . Inny scenariusz to odblok i dalsza adza na koksach . Nie martw sie kolega sie na bank nie przekreci.
Co do odzywek to nie ma sie co ponich spodziewać przyrostu ale powinny byc one stosowane podczas jak i po cyklu to budulec nie zapominajmy o tym ze mięśnie nie powstają z samych koksow potrzebują składników odzywczych.
oczywiście ja tez jestem zdania zeby koleś odpoczął ale to juz zalezy od jego psychiki nie ma co gadać zorali mu ci dile leb i teraz bedzie mu trudno sie z tego wyplatac ale jeżeli bedzie twardy i postawi na siebie to na bank sie uda.

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 09:47

Post przez hiszpan1970 » środa, 19 paź 2016, 20:45

Pflorszko a wiec proponujesz odblokowanie i jaka przerwa minimalna ewentualnie co by byly jakieś przyrosty?? I co by nie był zjebany cykl.

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 04:32

Post przez Nnazwauzyt » czwartek, 20 paź 2016, 00:21

minimalna przerwa to taka ile trwał cykl z odblokwoaniem... według tego co piszesz u kolesia to jakieś 23 tygodnie bedzie :D

Następna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość