Co? to za bol ?

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 15:49

Post przez ISherleneI » czwartek, 16 cze 2016, 13:54

mam taki dziwny bol w przedramieniu bardziej boli chyba kość niz miesien nie wiem ale to moze jest zwiazzane z rosnieciem bo jak byłem mlodszy tak sam bol odczowalem na nogach a teraz troche wisze na drazku zeby sie rozciągnąć i teraz mnie zaczol ten bol dokuczac((

 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 19:38

Post przez Ruffr1ders » czwartek, 16 cze 2016, 13:56

Myśle że najlepiej bedzie jak sie skonsultujesz w tej sprawie z lekarzem.

 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 12:33

Post przez Kazuko-Bran » czwartek, 16 cze 2016, 14:00

w przedramieniu bol kooci - miałem dokładnie to samo w zes3?ym roku zwłaszcza jak robiłem np. biceps na modlitewniku, dlatego też odstawi3em to cwiczenie i robiłem inne na bica żeby nie obci1?aa i pogarszaa bólu i przeszło po czasie...

pozdro

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 15:49

Post przez ISherleneI » czwartek, 16 cze 2016, 14:30

jak robie właśnie bica to jak odkładam sztanke to nie mogę jej gwlatownie pusci tylko powoli bo tez wtedy mam podobny bol

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 17:19

Post przez KEVIN » czwartek, 16 cze 2016, 14:34

masz za slabe przedramiona... mialem to samo jak nastąpił gwałtowny przyrost sily a nie ćwiczyłem przedrmion, nie moglem ściągać drazka do karku, wyciskac, robić lapy... co pomogło ? odstawiłem wszystkie ciężkie cwiczenia, smarowałem sie masciami, wyciskałem na suwnicy nie ściskając sztangii, ściągania robiłem z opaskami... po3tyg przeszlo, wiec wtedy zacząłem ćwiczyć przedramiona teraz wydaje sie byc OK...

 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 14:51

Post przez tomerro65 » czwartek, 16 cze 2016, 19:19

po 1 to idź do lekarza niech ci da jakas masc i wystawi diagnozę
po 2 koledzy maja racje musisz troche poćwiczyć przedramiona ponieważ nie ćwiczone nie są przyzwyczajone do takiego wysiłku i dlatego cie bola... ja mialem taki bol jak siłowałem sie na rękę teraz przestałem i przeszlo noi zacząłem ćwiczyć przedramie,,,,,


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość