Cofecorn

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 19:00

Post przez Rabinovi43 » piątek, 16 gru 2016, 21:40

Siema mam pytanko mam taki środek babci ukradłem i skład jest 1 mgergotamini tartras + 100mg coffeinum czy mogę tego używać jako kofeiny co to drugie jest ? dzieki za odp

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 07:40

Post przez PnpDe » piątek, 16 gru 2016, 22:28

substancje czynne - ergotamina, kofeina.

Zastosowanie - Pierwsze oznaki migreny, migrena, uporczywe bole głowy na tle chorób naczyniowych, bole głowy w chorobie lokomocyjnej i nerwicy. Lek nie jest skuteczny w zapobieganiu migrenie.

dawkę ustala lekarz. Zazwyczaj dawka dla pacjenta dorosłego Coffecornu mite na poczatku leczenia wynosi 3-4 drazetek, następnie 1-2 drażetek co 1-2 godzin - maksymalnie 1 drażetek na dobe, lub 1-2 drażetek Coffecornu forte, następnie co 3 min po jednej drażetce - maksymalnie 6 drażetek na dobe.
Dzieci - według wskazań lekarza.
Lek należy podawać wyłącznie na zalecenie lekarza, gdyż dlugotrwale skurcze naczyn krwionośnych mogą powodować bardzo przykre dzialania uboczne oraz skutek wrecz przeciwny do oczekiwanego - tzn. napad migreny.

Mam nadzieje ze pomogłem
Pozdrawiam

 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 19:00

Post przez Rabinovi43 » piątek, 16 gru 2016, 22:31

nie dowiedziałem sie co to drugie jest znaczy czytałem ulotkę i tam było ze to podwyzsza i jak trzeba obniza ciśnienie ale qrde zastanawia mnie to czy do efki bede mógł to brac

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 07:40

Post przez PnpDe » sobota, 17 gru 2016, 06:18

bierzesz efke to wystarczy Ci kawa do tego i tyle.
jak szukasz wiekszego pobudzenia to proponuje pojsc na wrogi stadion ze swoim szalikiem.
gwarantuje do 200% zwiekszona wytrzymałość podczas uciekania

 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 19:00

Post przez Rabinovi43 » sobota, 17 gru 2016, 21:03

HaHa wiem uciekałem przed zydkami w zimę jak sie odchudzałem to biegałem kolo ich osiedla i mnie dopadli ale mialem interwal :D

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 10:02

Post przez IkbitI » sobota, 17 gru 2016, 21:22

Powoduje skurcz miesni gładkich macicyMacica (lac. uterus) - narząd żeńskiego układu rozrodczego, w którym zachodzi rozwój embrionalnalny kręgowców lub odcinek drog rodnych bezkregowcow, w którym gromadzone są jaja przechodzace wstępny rozwoj....
click for morę i naczyn krwionosnych.

:lol: :lol: :lol:


Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość