cwiczenia na rece - czy cos pomoga?

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 16:16

Post przez przemyslawkk-Shi » niedziela, 2 paź 2016, 20:56

weszłam na to forum przypadkiem. Ale mam nadzieje, ze mi pomozecie. Chodzi mi o to, ze mam bardzo gładkie ręce a zyly głęboko polozone. Przez to nie chcą mi pobierać krwi w punktach krwiodawstwa a pobranie na morfologie trwa nawet 2 minut, wkuwają sie po kilka razy, zawsze po 2-3 pielęgniarki sie mecza z tymi moimi rekami.
zwróciłam uwagę na to, ze ludzie ćwiczący na siłowni maja żylaste rece. Czy gdybym zapisała sie na silownie to czy to by mi pomoglo? Czy jest szansa, ze mi te moje zyly wyjdą ??? A moze sciskanie takiego gumowego kolka pomoze?
--

 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 11:04

Post przez Rufiq56 » niedziela, 2 paź 2016, 22:13

tak oczywiście mniemam ze na ręce masz warstwę tłuszczyku który przykrywa zyly spal tluszcz i bedzie ok

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 18:32

Post przez donkihoteee » niedziela, 2 paź 2016, 22:54

zyly wyjdą , bo w czasie cwiczen , albo np biagu serce całej krwi nie zdola przepompować i pomagają mu w tym miesnie.
dużo krewi jest doprowadzana do miesni i wychodzą zyly

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 16:16

Post przez przemyslawkk-Shi » poniedziałek, 3 paź 2016, 03:55

Dziekuje!!!! możecie mi jeszcze podpowiedzieć jakie cwiczenia byłby na te moej ręce najlepsze? Jaki przyrząd mam sobie kupic? mój brat ma w domu takie coś - 2 uchwyty połączone 4 linkami, czy to sie moze przydac? I ejszcze ma taki malutki przyrzad- coś jakby dziadek do orzechow , ściska sie to w dloni...
Przepraszam, ze zadaje takie naiwne pytania, ale jestem zupełnie zielona w tych sprawach;-)

 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 14:55

Post przez galsoaa » poniedziałek, 3 paź 2016, 07:02

widoczne unaczynienie (zyly) to kwestia poziomu tkanki tluszczowej,
póki co nie mamy na forum opisu cwiczen z expanderem
wiec : http://www.google.pl/search?hl pl&q TRENING+DOMATORA&btnG Szukaj&lr http://www.google.pl/search?hl pl&q TRENIN...btnG Szukaj&lr
no i aeroby rowerek etc

 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 20:29

Post przez roderick-6 » poniedziałek, 3 paź 2016, 07:47

poruszyłem kiedyś problem wyzylenia u kulturystow.Bierze sie to oczywiście stad,ze maja znikoma zawartość tluszczu i wody,szczegolnie gdy są na rzezbie.Dochadza do tego predyspozycje genetyczne.Wplyw ma również dieta,suplementacja i koks.
Stad samo chodzenie na silownie nie spowoduje wyzylenia. Najwazniejsza jest ta zawartość tluszczu.Musi byc niewielka.Aby taka byla to oczywiście trzeba pobawić sie w aeroby (fitnes,bieganie,rower) i najlepiej również zastosować dietę redukcyjna. Spalanie tkanki tłuszczowej to proces calosciowy,a nie miejscowy. Dziadek do orzechow czyli scickacz raczej sie nie przyda, bo to glonie na sile uscisku...


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości