Cykl

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 16:58

Post przez stegall » środa, 27 lip 2016, 20:44

spadki no wiadomo ze beda osobiście życzę jak najmniejszych az sam sie boje o swoje chociaż jeszcze zostało półtorej miesiąca to narazie widze same przyrosty ale puzniej trzeba sie suplementować

 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 01:16

Post przez syndromicbes1965 » środa, 27 lip 2016, 20:52

oczywiście bez odopowiedniej suplementacji , diety oraz odblokow bedzie ciezko utrzymać efekty kuracji.

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 03:50

Post przez lodzlom59 » środa, 27 lip 2016, 20:54

Jarnutowski-15 piszesz ze bys sie nie kul to pewnie juz łykasz albo lape krzywo miezysz
Roqi z tego co widziałem to zanim zacznisz zgrywać kozaka to zrzuć fat z twojej lapy bo mimo ze xXxMilkaxXx mial chude ręce to nie ma na nich nic tluszczu a ty kozaczysz jak bys zrobił coś niewiarygodnego z twoich fot to ty nic nie precentujesz masz 43 w bicu mój brat ma tyle a sztangi nie mial w rekach i nie jest grubszy od ciebie klatka brzuch i cala reszta reszta nic nie reprezentuje wiec nie czepićj sie dobrego chłopaka bo zapierdala juz 3 lata a nie 4 miesiące i nie kozaczy jak ty

 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 13:27

Post przez xXxJosefinaxXx » środa, 27 lip 2016, 21:03

jeżeli ktoś chce trenować 1 lat, by dojsc do 95 kg suchej, to niech sobie tyle cwiczy. jeżeli ktoś chce to zrobić szybciej, ma taka możliwość i to jego wybor. ...a ja odbieram tu pewna nutę zazdrosci...
a ja odbieram tu pewna nutę rozsadku, wiesz ja ćwiczę glownie dla satysfakcji, ze jestem silniejszy, a jak pakujesz dla poszpanowania i Ci sie spieszy to bierz,
Brawo dla Konrada za wytrwalosc, jestem w twoim wieku i tez uwazam, ze walenie saa jest glupie, moze jest to spowodowane u mnie zdolnosciami do przybierania na masie, ale uwazam, ze każdy moze robić postępy bez sterydow, czasami trzeba kryzys przezwyciężyć sila woli, xXxMilkaxXx co spowodowalo, ze zrobiłeś ten cykl? myslisz, ze nie bys był w stanie zrobić postepow bez niego? spieszysz sie na zawodostwo czy do nekropoli?

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 16:58

Post przez stegall » środa, 27 lip 2016, 21:12

heh zobaczysz za kilka lat jak sam będziesz sie kul niemowie ze napewno ale często tak sie mówi ze nie ze saa glupie a po jakimś czasie wychodzi ze jednak sie przydaje znam to po sobie

 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 13:15

Post przez xXxMilkaxXx » środa, 27 lip 2016, 21:37

xXxJosefinaxXx ręce nie chciały mi rosnac temu zacząłem brac saa

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 03:50

Post przez lodzlom59 » czwartek, 28 lip 2016, 00:52

panie xXxJosefinaxXx a jaki pan poziom reprezentuje i jaki ma starz nie pouczaj goscia co juz ponad 3 lata zapierdala i bajeczki o drodze na skruty i o postępach na sucho wsac sobie w buty i nie porównuj xXxMilkaxXxa do komradzika bo on ma starz 2 razy taki

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 00:15

Post przez FlemmingCa » czwartek, 28 lip 2016, 06:28

Koks jest dla ludzi, kto chce niech bierze:D

 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 13:15

Post przez xXxMilkaxXx » czwartek, 28 lip 2016, 06:44

dokładnie każdy ćwiczy dla siebie i czasem trzeba wspomóc naturę skoro ta sie ociąga :D

 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 18:16

Post przez Jarnutowski-15 » czwartek, 28 lip 2016, 07:40

lodzlom59 nie spamuj juz sci pisałem krzywo to ty mierzysz co pokazałeś na swojej focie i tamn za to jest 1,5cm wieksza lapa ; ja sie tak nie oszukuje i nie dowartosciowuje nie pisze ze jestem przeciwnikiem saa bo nie jestem i wiem ze keidys sięgnę po to ale nie w tym wieku kiedy jest burza hrmonow naraziew nie brałem i nie mam zamiaru przynajmniej nie w najbliższych kilku latach jaks narazie stać mnie na odzywy i w to inwestuje dobra koniec spamu xXxMilkaxXx wrzucaj fotosy :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość