Cykl

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 13:15

Post przez xXxMilkaxXx » wtorek, 26 lip 2016, 19:46

Power i tak zmniejszyłem bo mialem brac tak 2 stzralow tescia i 1 mety 10mg ale jednak biorę 15 tescia i 6 tabsow mety i biorę tak
2 stzraly tescia na tydzień
a metę przez pierwszy tydzień 20mg dziennie a potem po 10mg dziennie
Ja z tym dilerem styczności nie mialem to braciak załatwiał mi :D i Dil mu powiedział ze taka ilość mi wystarczy zamiast nolvy mam proviron jeszcze se cynk dokupię clomidu mam 12 tabsow ale braciak mówi ze z poprzedniego cyklu zostało mu 6 tabsow i moze mi oddać :

 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 01:16

Post przez syndromicbes1965 » wtorek, 26 lip 2016, 19:51

cóż rezon znam osobiście wielu gosci siedzacych w tym temacie którzy swietnie sie orientują i pomagają swoim klientom podczas rozpisywania srodkow i całego cyklu. oczywiście takich facetów jest u nas w kraju jak na lekarstwo bo nie ma jeszcze takiej metalnosci ale powoli sie to zmienia . wiec jeżeli tacy ludzie istnieją to czemu nie korzystać akuratz ich pomocy . wybierajmy to co dla nas jest najbardziej korzystne i tyle.

xXxMilkaxXx jeżeli chodzi o ciebie to zostań przy swoich założeniach . Kilka osób chciało ci poradzić ale ty jednak kurczowo trzymasz sie swojej rozpiski wiec sprobuj szczęścia w końcu człowiek uczy sie na wlasnych bledach .

 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 09:43

Post przez IKayleeI » wtorek, 26 lip 2016, 19:56

no właśnie kilka - wyjątek potwierdza regule.Wejdz na forum animala i zobacz jak doradza pewien diler netowy bueheh

 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 01:16

Post przez syndromicbes1965 » wtorek, 26 lip 2016, 19:57

Rezon nie zrozumialeschyba tego o czym pisze.
chodzi mi oto zeby faceci którzy kupują sterydy nie korzystali z uslug gosci którzy nie potrafia im pomoc w rozpisaniu cyklu bo od razu wiadomo ze nie maja na ten temat pojecia.
Wcale nie twierdze ze kazd dil wie dużo . Chodzi mi właśnie o to zeby uważać na takich co to tym obracają ale nie maja o tym zielonego pojecia.

 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 09:36

Post przez LeoPol » wtorek, 26 lip 2016, 19:57

no właśnie kilka - wyjątek potwierdza regule.Wejdz na forum animala i zobacz jak doradza pewien diler netowy bueheh

dużo bys sie od niego nauczyl...

co do syndromicbes1965a to nie wydaje mi sie zeby 200metki na pierwszy cykl było odpowiednie, wogole metka nie jest środkiem na pierwszy cykl, na pierwszy cykl jest oxa, phenyl, prolo, deca

 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 09:43

Post przez IKayleeI » wtorek, 26 lip 2016, 20:03

no nieeeee tutaj tez cie przywiało hrhr %-)

a przy okazji uświadom mnie co to jest phenyl i dlaczego meta na pierwszy raz nie ale test tak.

 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 01:16

Post przez syndromicbes1965 » wtorek, 26 lip 2016, 20:05

oczywiście ze meta sie nadaje . na oxe to mało kogo stać z uczestników forum zresztą po samej oxsie ciezko notować przyrosty masy.
wybór srodkow przedstawionych przez ciebie jest nieuzasadniony . Rownie dobrze mozna by wypisać inne . Prop nie jest wcale lagodnieszy od mety.
Wogole uważam ze na forach panuje tedencja ze meta jest bardzo zla i szkodliwa ludzie sie jej wystrzegają jak ognia.
Panowie koksy to nie odzywki ale meta w rozsądnych dawkach nie sieje spustoszenia za to jest wyśmienitym środkiem który warto dodać do każdego cyklu.

 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 09:36

Post przez LeoPol » wtorek, 26 lip 2016, 20:11

no nieeeee tutaj tez cie przywiało hrhr %-)

a przy okazji uświadom mnie co to jest phenyl i dlaczego meta na pierwszy raz nie ale test tak.

zobacz od kiedy tu jestem i przywianie bardziej pasuje do ciebie, po drugie masz do mnie coś zapraszam na priv, po trzecie, phenyl to nandrolone phenylopropionate(jakbys nie wiedział np superanabolon, dubol) po 4 meta nie ponieważ uważam ze jest mocnym a zarazem szkodliwym srodkiem, a czas na nią jeszcze na pewno przyjdzie, co do prolo to z całej tej czwórki faktycznie jest najgorsze na pierwszy raz, ale według mnie juz lepsze od mety(poprostu mam sentyment do testosteronu który dla mnie jest podstawa, każdego cyklu, na pierwszym cykl powinno sie budować podstawe, masę i sile co daje prolo) co do kolejności srodkow na pierwszy cykl dalbym tak: oxandrolone, nandrolone phenylopropionate, nandrolone decanoate, testosterone enanhate)

 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 09:36

Post przez LeoPol » wtorek, 26 lip 2016, 20:44

oczywiście ze meta sie nadaje . na oxe to mało kogo stać z uczestników forum zresztą po samej oxsie ciezko notować przyrosty masy. wybór srodkow przedstawionych przez ciebie jest nieuzasadniony . Rownie dobrze mozna by wypisać inne . Prop nie jest wcale lagodnieszy od mety. Wogole uważam ze na forach panuje tedencja ze meta jest bardzo zla i szkodliwa ludzie sie jej wystrzegają jak ognia. Panowie koksy to nie odzywki ale meta w rozsądnych dawkach nie sieje spustoszenia za to jest wyśmienitym środkiem który warto dodać do każdego cyklu.

tak jak ja jestem zwolennikiem testosteronu widze ze ty jesteś zwolennikiem metki

pozdrawiam

 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 09:43

Post przez IKayleeI » wtorek, 26 lip 2016, 20:52

no nieeeee tutaj tez cie przywiało hrhr %-)

a przy okazji uświadom mnie co to jest phenyl i dlaczego meta na pierwszy raz nie ale test tak.

zobacz od kiedy tu jestem i przywianie bardziej pasuje do ciebie, po drugie masz do mnie coś zapraszam na priv, po trzecie, phenyl to nandrolone phenylopropionate(jakbys nie wiedział np superanabolon, dubol) po 4 meta nie ponieważ uważam ze jest mocnym a zarazem szkodliwym srodkiem, a czas na nią jeszcze na pewno przyjdzie, co do prolo to z całej tej czwórki faktycznie jest najgorsze na pierwszy raz, ale według mnie juz lepsze od mety(poprostu mam sentyment do testosteronu który dla mnie jest podstawa, każdego cyklu, na pierwszym cykl powinno sie budować podstawe, masę i sile co daje prolo) co do kolejności srodkow na pierwszy cykl dalbym tak: oxandrolone, nandrolone phenylopropionate, nandrolone decanoate, testosterone enanhate)

dziekuje za odpowiedz... ale co kogo interesuje twój sentyment do prolo? %-) Jakbym mial porównywać to prolo i meta stoja gdzieś niedaleko siebie pod wzgledem sajdow.
Faktycznie masz wiecej postow.Ale jak sie domyślasz ich liczba o niczym nie świadczy :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości