Cyklon 4me.

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 27
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 11:54

Post przez moonaConn » czwartek, 19 lis 2015, 07:24

Dzieki, ze zechciałeś podjąć konstruktywna rozmowe.

0. Co do Nolvy efekt rebound jak to nazwałeś mozna prawie całkowicie ograniczyć stosując dłuższy tapering z tamoksyfenu na koniec. Otoz blokada receptorów jest wprost proporcjonalna do podanej dawki. zmniejszając ja na koniec cyklu mozna powiedziec, ze upuszczamy nadmiar estrogenu z którym organizm sobie nie radzi aby w momencie odstawienia srodka nie było juz jego niebezpiecznego nagromadzenia.

Przy okazji najprostszym inhibitorem bedzie cynk, który zazywam. Aczkolwiek juz pytałem swojego profesora o ten temat i nie długo bede mógł przedstawić miejmy nadzieje ciekawy elaborat w tym temacie.

1. Fakt, szkoly są rozne i nie ma tu medycznej reguly. Ja jednak zwiększam tu testa ze względu na coraz śmielsze dokładanie spalaczy. Potrzebna bedzie coraz wieksza ochrona mięsa przed katabolizmem.

Co do samych piramidek w cyklach prawda jest taka, ze nie jest najważniejsze stale stezenie a nadkompensacja dawek.

2. Dawka testosteronu ok.
Mieczyslaw na samym poczatku - przy takiej dawce bardzo łatwo uregulować jego dzialanie dieta, o to sie nie martwię bo brałem juz metandienon.
Co do taperingu... androgen mam zamiar wyregulować juz provironem jako, ze nie są to zbyt wysokie dawki. Mysle ze to dobry pomysl... ?

3. Ok, wahałem sie ale wrzucam nandrolon 100mg/week przez caly cykl.

4. mówisz wybrać clen albo sally.. widzisz wole dokładać mocniejsze srodki stopniowo. Najpierw samo sally jako, ze mogę ustalic, kiedy ma dzialac. Jak sam powiedziales, okres poltrwania ok.4godzin wiec przyjmując na godzinę przed treningiem siłowym (czyli na dwie przed aerobami) wzmagam ich efektywnosc.
następnie dokładam Clen, który bedzie juz działał all time, nie tak jak sally selektywnie.
Dopiero na koniec T3. 25mcg przez 4 tygodnie czy 50mcg przez 2 tygodnie.. wiecej nie mogę teraz wziąć ze względu na problemy z psychika. wybrałem 4weeks na 25mcg.. jak uważasz ?

5. HCG jest.

6. Dietka low carb ze skumulowanym okresem przyjecia węglowodanów okolotreningowo jest ok. Aczkolwiek ladowania dobrze robia. Mysle, ze moja jest dobrze dopracowana, trzeba tylko dopieścić cyferki. Nie zagłębiam sie w nią juz tak bardzo - polegam po czesci na osobach, które mi ja przygotowaly.

7. Omega-3 odpuszczam juz, oliwa i tran mysle, ze mi wystarczają mysle, tauryna przy clenie 4,5g/ed na codzien po treningu przyjmuje 1,5g, glukozamina pomimo nandrolonu w postaci 1g siarczanu dziennie jest, fina/saw przy takich dawkach testa zbędne wg. mnie.

 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 23:51

Post przez maciejlokaskia1981 » czwartek, 19 lis 2015, 07:32

Dzieki, ze zechciałeś podjąć konstruktywna rozmowe.

jeżeli ktoś m coś ciekawego do powiedzenia i moza sie od niego czekos nauczyc, to zawsze chętnie wyslucham.

0. Co do Nolvy efekt rebound jak to nazwałeś mozna prawie całkowicie ograniczyć stosując dłuższy tapering z tamoksyfenu na koniec. Otoz blokada receptorów jest wprost proporcjonalna do podanej dawki. zmniejszając ja na koniec cyklu mozna powiedziec, ze upuszczamy nadmiar estrogenu z którym organizm sobie nie radzi aby w momencie odstawienia srodka nie było juz jego niebezpiecznego nagromadzenia.

Przy okazji najprostszym inhibitorem bedzie cynk, który zazywam. Aczkolwiek juz pytałem swojego profesora o ten temat i nie długo bede mógł przedstawić miejmy nadzieje ciekawy elaborat w tym temacie.

cynk jest bardziej polecany jako inhibitor alfa-5-reduktazy, aczkolwiek działał i na mnie jako lekki anty-estrogen. mysle, ze poalczenie proviron + nolvadex + cynk wyeliminuje problem estrogenu. wiadomo estrogen jest potrzebny i do libido i do IGF'u, ale ktoś taki jak ja b. wrazliwy na estro skalnia sie ku inhibitorom znasz swoje ciało i wiesz czy je potzrebujesz.

1. Fakt, szkoly są rozne i nie ma tu medycznej reguly. Ja jednak zwiększam tu testa ze względu na coraz śmielsze dokładanie spalaczy. Potrzebna bedzie coraz wieksza ochrona mięsa przed katabolizmem.

Co do samych piramidek w cyklach prawda jest taka, ze nie jest najważniejsze stale stezenie a nadkompensacja dawek.

bez przesady. 50mcg T3 nie spali ci miesni, o ile odpowiednia podaz bialka bedzie zapewniona. mi przy 50mcg starczał sam dobry tribulus... z tym, ze brałem 7on dni 7off i z celnem.

co rozumiesz przez nadkompensacje dawek ?

2. Dawka testosteronu ok.  Mieczyslaw na samym poczatku - przy takiej dawce bardzo łatwo uregulować jego dzialanie dieta, o to sie nie martwię bo brałem juz metandienon.
Co do taperingu... androgen mam zamiar wyregulować juz provironem jako, ze nie są to zbyt wysokie dawki. Mysle ze to dobry pomysl... ?

schodząc z test i kończąc stanazolem provi możesz sobie darowac... testo bedzie sobie sam powoli taperował w dol, wtedy zaczniesz bic hcg, lekko poprawisz stanem i spokojnie wejdziesz na nolve/tribulus/clomid kolejność nieprzypadkowa

3. Ok, wahałem sie ale wrzucam nandrolon 100mg/week przez caly cykl.

no to pomijamy glukozaminę i finasteryd/saw-palmetto

4. mówisz wybrać clen albo sally.. widzisz wole dokładać mocniejsze srodki stopniowo. Najpierw samo sally jako, ze mogę ustalic, kiedy ma dzialac. Jak sam powiedziales, okres poltrwania ok.4godzin wiec przyjmując na godzinę przed treningiem siłowym (czyli na dwie przed aerobami) wzmagam ich efektywnosc.
następnie dokładam Clen, który bedzie juz działał all time, nie tak jak sally selektywnie.
Dopiero na koniec T3. 25mcg przez 4 tygodnie czy 50mcg przez 2 tygodnie.. wiecej nie mogę teraz wziąć ze względu na problemy z psychika. wybrałem 4weeks na 25mcg..  jak uważasz ?

sally niebedzie ci dawać tych zlych efekt.ubocznych clena, a dziala rownie dobrze... wiec trzeba sie zastanowic... osobiście nie brałem jeszcze sally, ale z opini użytkowników wzszyscy chwala. T3 bierz tydzień on tydzień off podczas off możesz stosować kelp/tyrozyne/gugle. bioroac lecytynę i taurynę nie mialem zadnych dolkow. możesz dodać gaba lub relax-all przed snem, dodatkowo poprawia nastroj.

5. HCG jest.

sugeruje dawki 1 jednostek w pon sr i pt. tak jak pisałem w polowie cyklu 1 tydzień i przed odblokiem 2-3 tyg w zależności od rozmaru jader. do tego 20mg nolvadexu

6. Dietka low carb ze skumulowanym okresem przyjecia węglowodanów okolotreningowo jest ok. Aczkolwiek ladowania dobrze robia. Mysle, ze moja jest dobrze dopracowana, trzeba tylko dopieścić cyferki. Nie zagłębiam sie w nią juz tak bardzo -> polegam po czesci na osobach, które mi ja przygotowaly.

z całego serca polecam ckd. łatwo jest wytzrymac 6 dni w tygodniu na diecie ze swiadomoscia, ze w sobote zjesz pizze i napijesz sie piwa

7. Omega-3 odpuszczam juz, oliwa i tran mysle, ze mi wystarczają mysle, tauryna przy clenie 4,5g/ed na codzien po treningu przyjmuje 1,5g, glukozamina pomimo nandrolonu w postaci 1g siarczanu dziennie jest, fina/saw przy takich dawkach testa zbędne wg. mnie.

jak jest oliwa/trena to dodatkowe omega-3 odpusc, szkoda kasy. tauryny jadlem 5-8g dziennie + asapargin. glukozaminę odpusc, chyba, ze nie jesteś pewny, ze masz nandrolon co to fina/saw skoro polowa facetów po 5 ma problemy z prostata i znaczna większość z nich nie brała sterydow, to kazda zwiekszona ilość testo/dht ma ujemny wpływa na prostate/lysienie/owlosienie. Lepiej zapobiegać niz leczyc

 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 13:45

Post przez rekkrkPL » czwartek, 19 lis 2015, 07:48

Po dwóch strzalach propa prostata juz jest lekko obrzmiala.
Nie ma co sie czarowac, przy cyklach z testem dostaje mocno po dupie

Poprzednia strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość