Czy dobry plan??

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 15:11

Post przez IRysiuI » niedziela, 20 lis 2016, 14:12

Mam 17 lat,67kg i 1.76cm wzrostu.
mój plan jest takioniedzialek:
KLATA-wyciskanie sztangi płasko 4 serie po 7 powtorzen-wyciskanie sztangi na skosie +  4 serie po 7 powtorzen-wyciskanie sztangi na skosie -  4 serie po 7 powtorzen-rozpietki  4 serie po 7 powtorzenWtorek:Biceps-modlitewnik  4 serie po 7 powtorzen-mlotki  4 serie po 7 powtorzen-uginanie ramion z hantlami  4 serie po 7 powtorzenTriceps-francuz siedząc hantlem  4 serie po 7 powtorzen-lezac sztanga lamana do czola  4 serie po 7 powtorzen-wyciag  4 serie po 7 powtorzenSroda-WOLNECzwarteklacy-wyciag ściąganie drazka za głowę 4 serie po 7 powtorzen-Przyciaganie drazka do klatki piersiowej  4 serie po 7 powtorzen- podciąganie hantelka jednorącz 4 serie po 7 powtorzenPiatek:Barki-Przyciaganie sztangi do brody stojąc 4 serie po 7 powtorzen-wyciskanie sztangi nad głowę siedząc 4 serie po 7 powtorzen-unoszenie hanli do przodu stojąc 4 serie po 7 powtorzen-unoszenie hantli na boki w opadzie 4 serie po 7 powtorzenSobota-WOLNENiedziela:BrzuchNog nie robie bo nie ma warunkow; Mozna zrobić tylko uda.Bardzo bym prosił o ocenę mojego planu.
Z gory dzieki.

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 20:59

Post przez Canningg » niedziela, 20 lis 2016, 14:19

człowieku walisz jak bys profi był .nie dasz rady na dluzsza metę . i kur.... następny z nogami . " nóg nie robie bo nie ma warunkow; Mozna zrobić tylko uda.Bardzo bym prosił o ocenę mojego planu.
Z gory dzieki.
" warunkow czy checi niemażprzysiady ze sztangamartwy ciąg na prostych nogachwykrokiwspiecia na palcenawet wez dwa duze  wiadra wody i jedziesz po schodach do gory i nadoljest wiele mozliwosci

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 15:11

Post przez IRysiuI » niedziela, 20 lis 2016, 21:21

Tym planem ćwiczę juz 5 miechow i spokojnie daje rade.A co do nóg to wspiec na palce nie zrobie bo predzej  glowa zaryje o sufit;/Martwy ciąg na prostych nogach tego przyznam ze nie znalem a jeżeli chodzi o przysiady ze sztanga to chyba da sie zrobić ale problemy beda z zalozeniem sztangi za glowe.Dzieki za wypowiedzenie sie w temacie.PS-Kiedy mam wtedy robić te nogi?? mogę w poniedzialek przed klatkaż?

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 14:53

Post przez Fesiotatiged » niedziela, 20 lis 2016, 21:29

jaki problem ? siadasz zarzucasz sztangę na karczycho wstajesz i "ogien"

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 07:57

Post przez Velda1966 » niedziela, 20 lis 2016, 21:40

czemu ludzie ne lubia badz nie chcą robić nóg - nie rozumiem

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 14:53

Post przez Fesiotatiged » niedziela, 20 lis 2016, 23:04

cwiczenie nóg to kapitanla sprawa xD

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 15:11

Post przez IRysiuI » poniedziałek, 21 lis 2016, 06:04

Szczeze powiem ze nie przepadam; Ale zacznę robić bo mam chude i slabe;/

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 19:57

Post przez Helaineee » poniedziałek, 21 lis 2016, 06:48

w klacie dwa razy napisałeś ze wyciskasz na skosie czyli rozumiem ze chodziło o skoks ujemny i dodatni taa... XDtrening jest god zmniejsz tylko ilość serii do 3 w każdym cwiczeniu jak robisz bica ostatnie cwiczenie rob z suplinacja nadgarstka (obkrecaniem)a w niedziele nie ma sensu chodzić na sam brzuch XD lepiej dorzuć go z dwa razy w tygodniu nie chodź tak często na silownie hehe... bo i tak będziesz chudy...ale jeśli ci to pasi to okarmagedon na lapy nie ciągnij zbyt długo max 5-7 tygodni następnie rozbij lapy...tripa dodak do klaty a bika do plecowbarki możesz połączyć z nogami a brzuch orientacyjnie dorzucic.. lub tez jechać systemem 2 dni on jeden dziec off lub tez jeden dzien on jeden dzien off... przy drugiej opcji możesz rozbic partie na single i dokładać jednoramowo raz brzuch raz nogi jak mówisz ze masz takie slabe a wspięcia rownie dobrze możesz robić na siedząco jak nier masz warunkow XD siadasz na dupsko hehe kładziesz sztangę na kolana i jedziesz wspiecia  'ludek'Fesiotatiged  chyba napisał wyraźnie ze nie ma warunkow do takich cwiczen.. a dokładnie chodzi o to ze na nisko jest sufit jeśli zarzuci sztagę na bary i bedzie robił przysiady to zaryje sztanga


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość