Czy moge brac?

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 17:18

Post przez WAJCHOR » sobota, 19 gru 2015, 15:13

Witam ! Mam 17 i pol roku 181 cm wzrostu i waze 71 kg.
chciałbym sie dowiedzieć czy mogę brac sterydy, a dokładnie kolega namawia mnie do cyklu Omnadrenu z Deca.
chciałbym zacząć cykl w lutym jednak nie mam jeszcze 18 lat czy mimo tego jest taka mozliwosc? Kolega mowil, ze ten cykl bedzie trwał 2 tygodnie czy taki cykl przyniesie efekty? Bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje!

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 00:27

Post przez Quinto1970 » sobota, 19 gru 2015, 15:16

Branie koksu w takim wieku moze powodować rozne zaburzenia hormonalne.
Pozatym, zeby przytyć wystarczy Ci dobra dieta i ewentualnie jakiś gainer albo bialko jest to cenowo nieduże rozwiazanie.
Lecz po co męczyć sie pilnowaniem diety skoro mozna zjeść koks... brak mi slow, pewnie nawet nie probowales diety prowadzić ... wybór należy do Ciebie, każdy i tak robi to czego chce ale jak chcesz nie miec dzieci a w nagrodę za brak dzieci miec piekne kobiece piersi to faszeruj sie koksem bo tak jest latwiej ... i pamietaj, ze objawy nie musza występować odrazu po cyklu tylko np za kilka lat to tyczy sie tego, ze koledzy napewno Ci powiedza, ze brali i nic im nie ma...

 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 01:20

Post przez motyl-Boat » sobota, 19 gru 2015, 15:19

99284:date pić, 22 gru 2006 - 00:54:name Quinto1970) ''(Quinto1970 @ pić, 22 gru 2006 - 00:54) snapback99284/snapback ''!Branie koksu w takim wieku moze powodować rozne zaburzenia hormonalne.
Pozatym, zeby przytyć wystarczy Ci dobra dieta i ewentualnie jakiś gainer albo bialko jest to cenowo nieduże rozwiazanie.
Lecz po co męczyć sie pilnowaniem diety skoro mozna zjeść koks... brak mi slow, pewnie nawet nie probowales diety prowadzić ... wybór należy do Ciebie, każdy i tak robi to czego chce ale jak chcesz nie miec dzieci a w nagrodę za brak dzieci miec piekne kobiece piersi to faszeruj sie koksem bo tak jest latwiej ... i pamietaj, ze objawy nie musza występować odrazu po cyklu tylko np za kilka lat to tyczy sie tego, ze koledzy napewno Ci powiedza, ze brali i nic im nie ma...Bez przesadyzmu...no w wiekszy ilosciach moze dojsc do tego ze bedzie bezplodny,a co tych twoich piersi to ginekanomastia ktora mozna zwalczać np.nolva.Ja napisze to tak ja odradzam WAJCHORowi brania koksu w tym wieku pomysl o tym troszke później jak będziesz bardziej dojrzaly psychicznie bo później możesz zalowac.Tak jak kolega Quinto1970 tu pisze zrob dobra dietę suple i dobry trening i tez beda efekty moze nie tak ogromne jak po koksie,ale beda bardziej satysfakcjonowaly.Poczytaj o koksach chodzby tutaj na zobacz jakie maja skutki itd.Przemysl to dobrze,ale dobrze ze pytasz bo właśnie od tego jest takie forum Ps.Suple+Dieta+Trening Wielki wysportowany i zdrowy nastolatek /

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 17:18

Post przez WAJCHOR » sobota, 19 gru 2015, 15:20

OK dzieki wam za pomoc z tym koksem jeszcze poczekam.
Postaram sie ułożyć dobra dietę i zobaczę jakie beda efekty tego.
Jak by ktoś chciał to mógłby mi pomoc z ta dietka //:-D :-D /. A jaki suplement byscie polecili.
Z gory dzieki //:-D :-D /

 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 01:20

Post przez motyl-Boat » sobota, 19 gru 2015, 15:21

No wiec przedewszystkim musisz przejsc na dzial Odzywianie dieta(wejdz sobie na podwieszony>>>Dieta na masę i nietylko by LEE) znajdziesz coś dla siebie /,po drugie na czym Ci zalezy (bo trzeba dobrać suple)czy masa..itd.
I ciesze sie ze postanowiłeś narazie zastopować temat doping w swoim zyciu.

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 17:18

Post przez WAJCHOR » sobota, 19 gru 2015, 15:25

Zalezy mi na masie zdecydowanie, a z tymi sterydami to właśnie szukałem pomocy i po to jest to forum zeby tacy ludzie jak ja sie dowiadywali rzeczy.
Dzieki //:-D :-D /

 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 20:21

Post przez xXxLucioxXx » sobota, 19 gru 2015, 15:26

wcinaj pakuj i rośnij /

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 17:18

Post przez WAJCHOR » sobota, 19 gru 2015, 15:27

Mam zamiar zacząć ćwiczyć od nowego roku i kupić nastepujace suplementy: Bialko, Gainer i Kreatyna.
Czy to dobre rozwiazanie, czy coś do tego dorzucić ewentualnie zmienic.
Prosze o pomoc /

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 00:27

Post przez Quinto1970 » sobota, 19 gru 2015, 15:30

Proponuje Gainer + bialko i zamiast kreatyny BCAA jak juz masz kasę

 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 05:38

Post przez Obanu-Fo » sobota, 19 gru 2015, 15:31

Ok a ile mniej wiecej kosztuje BCAA?

Następna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości