Czy wystarczy

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 11:36

Post przez Merrillll » piątek, 16 gru 2016, 07:29

Robie każda partie raz w tygodniu żeby nie spalia czy przepalia miesni (tak to sie chyba mowi)
czy wystarczy mi raz w tygodniu każda partie czy lepiej dwa razy.

mam taki rozk3ad
Klata + Bic
Plecy + Tric
Uda + łydki
Bary + przedramię
cwiczen nie pisze a jeśli dwa razy w tygodniu to jak on ma wygladaa ale mysle że raz w tygodniu wystarczy tylko raz a solidnie. powiedzcie co otym myslicie

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 04:21

Post przez lusnutf69 » piątek, 16 gru 2016, 08:14

Ja ćwiczę kazda partie 2 razy w tygodniu

To zalezy w dużej mierze od wieku jeśli jesteś młody to mięśnie zdaza sie zregenerować
czytałem gdzieś w flexie ze starsi kulturyści ćwiczą kazda partie raz w tygodniu ale za to dają sobie wycisk
Ja ćwiczę tak
PN Klatka triceps
WT plecy biceps
SR Barki - raz w tygodniu ale tak daje im popalić ze az wychodzą z siebie :
CZ plecy biceps
PT klatka triceps

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 00:10

Post przez RobbinsT » piątek, 16 gru 2016, 08:26

jeśli piszesz, że katujesz sie raz a solidnie to według mnie powinno Ci wystarczyć.
Dla przykładu mam grubo ponad 3 letni staż i robie w tygodniu 2 razy każda grupę miesniowa, lecz ten drugi raz zawsze wypada troszke s3abiej.
twój plan jest rozło?ony optymalnie i jeśli ćwiczysz w taki sposob to powinno być ok.

 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 08:33

Post przez Kassandra1966 » piątek, 16 gru 2016, 08:36

Merrillll przy budowaniu masy raz w tyg. a porządnie wystarczy
(ile? to można powtarzaa)

lusnutf69 wprawdzie nie znam twojego treningu ani stażu ale 2razy każda partie to a dużo - łatwo sie przetrenować i popaść w stagnacje
chyba, że robisz raz porządny trening a drugi raz b. lekki.
nogi także warto trenować

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 04:21

Post przez lusnutf69 » piątek, 16 gru 2016, 09:23

Nie lubie trenować nóg i niechce
ćwiczę kazda partie 2 razy w tygodniu ale nie pocę sie bardzo nie wymagam wiele i nie jest to ciezki trening
Barki owszem raz w tygodniu ale pozadnie

.::ETYL::.
mój staż jak juz pisałem ćwiczę długo ale z prerwami miesiąc ćwiczę 2 nie
Teraz regularnie od 3 miesięcy ale nie zebym był niedoswiadczony bo moja przygoda z cwiczeniem na silownie zaczęła sie 4 albo 5 lat temu tylko jak juz pisałem chodziłem w kratkę co wakacje to zaczynałem od nowa bo spadki byly duze. Za dużo piłem teraz 100% abstynencja
kurde ale sie rozpisałem

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 08:25

Post przez ozkampinossca-Nori » piątek, 16 gru 2016, 10:23

Lepiej raz a dobrze lusnutf69 rospisz sobie trening jeszcze raz bo ten twój jest lipny !!

 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 02:38

Post przez MaybelleAp » piątek, 16 gru 2016, 10:27

lusnutf69 Nie lubie trenować nóg i niechce

jeśli chcesz sie rozrosnąć porządnie to radze zacznij ćwiczyć nogi bo kolos na miękkich nogach to śmieszne troche

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 11:36

Post przez Merrillll » piątek, 16 gru 2016, 11:02

dzieki chłopaki ćwiczę raz ale po?adnie i ćwiczę na rze1be nie na mase.
czy to coś zmieniaż

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 01:51

Post przez Ellswortt » piątek, 16 gru 2016, 11:19

i ćwiczę na rze1be nie na mase. czy to coś zmieniaż
Trening na rze1be:

tutaj zalecana jest wieksza liczba treningów (nawet do 6 tygodniowo),
każda grupę miesniowa trenujemy nawet 2 razy w tygodniu.
treningi krotkie, bardzo intensywne (przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-3 sekund) z duża ro?norodnoscia ćwiczen (dodajemy wiecej ćwiczen izolowanych, jak np. rozpietki w leżeniu, krzy?owanie linek wyciagow, ćwiczenia na maszynach treningowych)
można stosowaa superserie, serie 3aczone, serie potrojne, gigantserie (powyżej 3 ćwiczen na te sama grupę wykonywanych w minimalnych odstepach)-oczywiscie w miarę zaawansowania cwiczacego,
na wieksze grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze 1 -7 serii -ilosc powtórzeń nie mniejsza niż 10-12
dobre po3aczenie to wykonanie po treningu siłowym treningu aerobowego (30-45 minut).

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 04:21

Post przez lusnutf69 » piątek, 16 gru 2016, 11:25

Niecwicze nóg bo moim zdaniem są duze mam takie z natury.

Lepiej raz a dobrze lusnutf69 rospisz sobie trening jeszcze raz bo ten twój jest lipny !!
ok pomóż mi go zmieniec i co jest w nim lipnego. moze czas najwyzszy juz go zmienic.

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość