DEKA

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 22:12

Post przez Dovey_98 » niedziela, 8 maja 2016, 20:42

CO sadzicie o DECE jakę są jej efekty, zagrożenia itd.Ja tego nie chce brać tylko kumpel i powiedziałem mu że sie spytam Was czyli ludzi z forum!!

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 11:02

Post przez WilliamV4 » niedziela, 8 maja 2016, 21:01

jeden z lepszych koksow.
samej brać sie nie powinno, raczej w po3aczeniu z czyms(winstrol, tesa). efekty? zajebiście twarde i trwa3e miesnie.
po cyklu pozwala wype3nia miesnie(utwardza) i pozwala zachowaa na długo uzyskana mase.
co do zagrożeń to nie widze :lol:

 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 22:48

Post przez Caseyyy » niedziela, 8 maja 2016, 21:04

NAZWA HANDLOWA:
Retabolil (Wegry) ampu3ki 5 mg/l ml
Deca-Durabolin (Niemcy, Holandia, Grecja) ampu3ki 5 mg/1ml i 1 mg/1ml
Durabolin (Francja) ampu3ki 25 mg/1ml
Anadur (Szwecja) ampu3ki 5 mg ml.

Na całym swiecie produkowany jest caly szereg preparatów opartych na tym zwiazku. Miedzy innymi fenylopropionian nandrolonu, dekanian nandrolonu, heksanian nandrolonu, undekanian nandrolonu, propionian nandrolonu i wiele innych pochodnych. W USA i Europie najbardziej rozpowszechnione są 2 pierwsze pochodne: dekanian nandrolonu w Polsce znany przede wszystkim pod nazwa Deca - Durabolin (produkt firmy Organon) oraz fenylopropionian nandrolonu (Durabolin firmy Organon). Te dwie wyżej wymienione formy nandrolonu ro?nia sie przede wszystkim okresem po3trwania w organizmie Dekanian, częściej stosowany przez kulturystow, jest aktywny w organizmie, dając efekty w postaci przyrostu masy miesniowej, przez 6-7 dni i tak często jest przez nich przyjmowany. Informacja, że jest aktywny przez ok. tydzień może być dla niektórych mylaca. Chodzi o kulturystów i sportowców biorących udział w zawodach w czasie, których są wykonywane badania antydo-pingowe. Nandrolon jest wykrywalny w moczu jeszcze w kilka miesięcy po skonczonym cyklu. podręczniki medyczne natomiast podaja, że często jest u?ywany w leczeniu m.in. osteoporozy i powinien być przyjmowany w formie zastrzyku w ilosci 25 do 5 mg ( 1/2-1 ampu3ki) raz na 2-3 tygodnie.
Dekanian nandrolonu jest atrakcyjny zarówno dla poczatkujacych jak i zaawansowanych kulturystów ze względu na swe ciekawe w3asnosci. Po pierwsze jest lekiem pozbawionym działan hepatotoksycznych, nawet wtedy gdy jest stosowany w wiekszych dawkach, przez d3u?szy okres czasu. często stosowany przez lekarzy dla utrzymania dodatniego bilansu azotowego i białkowego w przewlek3ych chorobach watroby np. w marskości watroby. Jest to cenna informacja dla tych kulturystow, którzy w przeszłosci mieli problemy z watroba np. chorowali na WZW - wstrzepienne zapalenie watroby. Stosowany również jako lek z wyboru w długotrwa3ym leczeniu pacjentów wyniszczonych, chorych na AIDS -w celu utrzymania dodatniego bilansu azotowego. W czasie stosowania tego preparatu wskazana jest okresowa kontrola steżenia wapnia i magnezu we krwi ze względu na to, że w czasie stosowania nandrolonu dochodzi także do zatrzymywania tych dwóch minerałow. Po drugie dekanian nandrolonu ma zdecydowanie silniej wyrażone działanie anaboliczne niż androgenne to znaczy posiada wysoki indeks anaboliczny, bliski 10. W przypadku domięśniowo stosowanych estrów testosteronu było to działanie po3 na po3 (indeks l). Ze s3abiej wyrażonymi w3asnosciami androgennymi wiążą sie mniejsze działania uboczne w postaci retencji wody w tkance podskórnej oraz ginekomastii, ktora prawie nigdy nie wystepuje, nie ma także problemów z podwy?szonym ciśnieniem krwi.Aromatyzacja do estrogenów w przypadku nandrolonu prawie nie wystepuje. Ze względu na swe silne w3asnosci anaboliczne przy 3agodnych androgennych rownie chętnie jak przez mężczyzn jest stosowany przez kobiety. Stosowanie dawek podtrzymujących takich jak w medycynie ok. 5 mg dekanianu tygodniowo lub co dwa, trzy tygodnie, nie przynosi widocznych efektow w postaci gwa3townego przyrostu masy miesniowej. Przyjmuje sie wieksza rozpietosa stosowany tygodniowo ilosci dekanianu nandrolonu w celu osiagniecia przyrostu masy miesniowej. Przez kulturystów zwykle jest stosowany w ilosci 200-4 mg tygodniowo, dopiero przy tego rzędu dawkach dochodzi do znaczacego przyrostu masy. Dekanian nandrolonu chętnie jest stosowany w jednym cyklu w po3aczeniu z doustnym metandienonem lub domięśniowo podawanymi estrami testosteron.
Krotko o fenylopropionianie nandrolonu (Durabolin). Ze względu na krótszy okres po3trwania w kulturystyce, jest podawany w postaci injekcji domięśniowych raz na 2-3 dni. Posiada jeszcze s3absze działania uboczne od dekanianu wyrażone zatrzymywaniem wody, odkładaniem tłuszczu, tendencja do wywo3ywania nadciśnienia tętniczego krwi. Efektywne dawki uznawane przez wiekszosa kulturystów to np. 50-75 mg podawane co 3 dni. Fenylopropionian chętnie jest stosowany w jednym cyklu z innymi sterydami anabolicznymi np. takimi jak wymienione wczesniej dla dekanianu. Deca-Durabolin jest jednym z najczęściej poszukiwanych na polskim rynku zachodnim anabolikiem.
Deca-Durabolin został dopuszczony do obrotu farmaceutycznego w Polsce i dostępny jest w aptekach na recepte. Za 1 ampu3ke zawierajaca 5 mg trzeba zap3acia około 28 zł.

Jacek Czech Sterydy anaboliczne

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 22:12

Post przez Dovey_98 » poniedziałek, 9 maja 2016, 08:33

co do zagrożeń to nie widze :lol:
Kumpel mojego kumpla to brał i mówić że delikatnie poszed3 mu 3ep (głowa)!!!
Aha Caseyyy dzieki za obszerny artykuł

 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 22:48

Post przez Caseyyy » poniedziałek, 9 maja 2016, 08:42

Dovey_98 bardzo prosze :D
mam nadzieje, że odradzisz swojemu koledze branie koxu :lanie:

 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 23:15

Post przez owpytx1995 » poniedziałek, 9 maja 2016, 08:45

to th nie wiesz, ze zwsze sie mówi kolega sie pyta :lol:

 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 22:48

Post przez Caseyyy » poniedziałek, 9 maja 2016, 08:52

wiem, wiem owpytx1995 :lol:
to może sam sobie rozradzi żeby nie brać :plaskacz:

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 22:12

Post przez Dovey_98 » poniedziałek, 9 maja 2016, 08:53

Poważnie ja nie chce sie koksowaa tylko mój kumpel.Wiea nie napiejajcie sie :evil: Tylko powiedzcie co o tym myslicie bo ja sie zdeczka nie znam

 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 22:48

Post przez Caseyyy » poniedziałek, 9 maja 2016, 10:52

Dovey_98 nikt sie nie nabija z Ciebie :D
Odemnie nie us3yszysz nic innego jak tylko to: odradź koledze branie
Kumpel mojego kumpla to brał i mówić że delikatnie poszed3 mu 3ep (głowa)!!!
I co warto było... :crushcomp:

 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 23:15

Post przez owpytx1995 » poniedziałek, 9 maja 2016, 11:12

ile kumpel ma lat, jaki staz, jaka waga, jak wyglądały poprzednie kuracje

Następna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości