dieta na mase do oceny

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 6 sty 2011, 01:00
Lokalizacja: is

Post przez przemo19849 » piątek, 14 sty 2011, 11:59

witam ocencie maja diete stosuje ja juz ponad 4 miesiace moja obecna waga 92 kg przy wzroscie 175 cm moj cel dobic do 100 max 110 kg czystej masy miesniowej trening 3 razy w tygodniu poniedziałek - środa - piątek w dni nie treningowe pływam na basenie wtorek - czwartek i czasami w sobote jak mam czas
mam skłonosci do tycia wiec musze pływac zeby sie nie zalac tłuszeczem do tego stosuje białko 100 % gold standard whey według zalecen jak jest wskazan

8 : 15 jedna porcja białka
1. 8 : 45 - 100 g musli dobrej jakosci codzienie 300 ml mleka 1/5 %
2. 11 : 00 - 5 kromek chleba szynka ser zółty 1 pomidor 3 jaja gotowane jogutr co drugi dzien 2 marchweki surowe
3. 14 : 00 - ryz biały/ makaron co drugi dzien na zmiane raz to raz to do tego : kurczak , ryby , mięso , owoce morza bo lubie codzienie na zmiane cos innego
14: 45 - jedna porcja białka
15 : 15 trening
bez posrednio po treningu 1 porcja białka , 2 banany lub 4 kromki wafli ryzowych na zmiane zeby nie jesc codzienie tego samego
4. godzine po treningu : tak jak przed treningiem
5. 2 kromki chleba tunczyk w wodzie/ 2 kromki chleba 100 gram twarogu na zmiane co drugi dzien
do posiłów dozucam oczywiscie rózne sałatki i owoce przewaznie mandarynki, truskawki i ananasy z puszki bo lubie
mieszkam na emigracji jestem bezrobotny wiadomo nic sie nie robi a tłuszczyk sie zbiera jakie zmiany proponujecie w mojeje diecie ja sie sprubuje dostosowac jako bezrobotny mam mozliwosc korzystania z basenu za darmo 7 dni w tygodniu w dni treningowe po cwiczeniach juz mi sie niechce isc na basen a mam blisko bo niechce jesc jak najpozniej bo tak juz jestem nastwiony co do godz jedzenia w dni nie treningowe chodze popływac 30 min góra do tego sauna i masarze niewiem czy dobrze robie ze własnie w te dni pływam dajacie jakoś rade a ja cos spróbuje cos pokombinowac w dni treningowe jak bendzie to konieczne pozdro

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość