Dorian Yates NOX Pump

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Dorian Yates NOX Pump

Post przez SupleSpec » środa, 11 maja 2016, 16:53

Dorian Yates NOX Pump

Myślę, że wiele osób podobnie jak ja zastanawiało się jak będzie można na treningu osiągnąć coś więcej, tak by efekty codziennej pracy były lepsze. W tej chwili tak naprawdę tych różnych suplementów, na które można się decydować jest już wiele. Sam nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, że można swój trening wspierać na wiele różnych sposobów i rzeczywiście będzie się dało wypracować pozytywne efekty w każdym dniu treningowym.
Wśród testowanych produktów znalazło się u mnie na półce między innymi dorian yates nox pump. To dość nowy suplement, który oparty zostaje o argininę, która jest tam najważniejszym elementem. Produkt miał wspierać mój organizm w codziennym treningu dając możliwość osiągnięcia pozytywnych efektów w postaci większej pompy mięśniowej. Po pierwszych treningach z tym właśnie suplementem mogę powiedzieć, że jest to dobrze zestawiony produkt, który daje w sumie wiele możliwości i trening dzięki niemu może być dużo bardziej efektywny. W moim przekonaniu jest to taki suplement, który można polecić wszystkim miłośnikom ciężkiego treningu, którzy nie mogą wykrzesać z siebie tego co by chcieli w ciągu każdego kolejnego treningu.
Tutaj w przypadku dorian yates nox pump to wsparcie będzie rzeczywiście znaczące i dzięki niemu nasz organizm będzie mniej odczuwał trudy ponieważ pompa mięśniowa będzie zdecydowanie lepsza a to wpłynie na to jak trening będzie można realizować i co uda się z niego wyciągnąć. Na minus jednak trzeba zaliczyć to, że z każdym kolejnym treningiem te efekty suplementu były jednak coraz mniejsze i nie do końca byłem zadowolony z możliwości jakie dawał ten produkt po dłuższym czasie. Wydaje się, że bardzo dużo zależy jednak od tego jaką formę treningu będzie się realizować i to będzie kluczowa sprawa również w przypadku stosowania tego suplementu. Myślę, że każdy będzie inaczej odczuwał możliwości jakie będzie w stanie zagwarantować dorian yates nox pump. Jeśli brakuje mocy na treningu to wydaje się, że warto spróbować jak to będzie wyglądać w praktyce.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości