dziura..

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 11:28

Post przez dominick_Qba » piątek, 30 wrz 2016, 08:19

mam do was pytanko do chciałbym pozbyć sie dziur posrodku klatki tzn na środku mam mało rozwinete mięśnie i mam poprostu taka dziurę wzdluz mostka.
No i kolega powiedział mi abym robił rozpietki na plaskiej, czy to dobry pomysl ?

 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 11:41

Post przez Matador_ » piątek, 30 wrz 2016, 08:21

lepsze zawsze to niz nic

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 18:37

Post przez VivienaaPL » piątek, 30 wrz 2016, 08:21

rob normalny trening na klatke, wyciskanie sztangi, hantelek i rozpietki

złap kilka kg i dopiero potem będziesz sie zastanwaial co robić bo narazie jesteś chyba pocztkujacy

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 11:28

Post przez dominick_Qba » piątek, 30 wrz 2016, 08:24

tzn.
ja Ciwcze juz ponad rok tj 14 miesięcy no i mi sie taka klatka troche rzobila z dziura na srodku, podobno sie to stało ze często bawiłem sie wyciskaniem na płaskiej tak mi kolega powiedział ( on troche sie zna na tym bo jest mistrzem polski juniorów w wyciskaniu do lat 18 kat 67 kg ) moze rozpietki mi ja troche rozciągną i bedzie dobrze a i waze 65 kg a jak zaczynałem ćwiczyć to ważyłem 55

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 18:37

Post przez VivienaaPL » piątek, 30 wrz 2016, 08:27

rozpietki trzba robić zawsze w każdym planie

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 11:28

Post przez dominick_Qba » piątek, 30 wrz 2016, 08:27

a dobrze kiedy robie zorpietki to jak rozciągnę klatke to przytrzymuje hantle chwile na dole zeby jak najbardziej mi ja rozcignelo no i nie stykam ich na gorze

 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 08:16

Post przez Tomcio1967 » piątek, 30 wrz 2016, 08:28

jeżeli chcesz sie skupić na wewnętrznej czesci klaty rob wiecej hantalmi łącząc je ze sobą ku gorze, a jeżeli robisz sztanga chwytaj ja bardziej wasko tak jak przy cwiczeniu na triceps lesz łokcie trzymaj szeroko

 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 17:04

Post przez djkamils1973 » piątek, 30 wrz 2016, 08:30

jeśli chodzi o cwiczenia na scisniecie cycków to tak jka pisał Trans cwicznie na hantlach, moze spobuj cwiczenia ze sztanga zastąpić hantlami.. a i ja wyciskając hantle na płaskiej kiedy ręce juz zaczynam wyprostowywać skręcam je w nadgarstkach, na skosie rowniesz.. czytałem ze tak robił arnold, wiec zastosowałem sie do tego i przyznam ze efekty byly dobre, nie wime jak to wyglada bez skrecania...

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 18:37

Post przez VivienaaPL » piątek, 30 wrz 2016, 09:26

hola hola hola !

nie rozpędzaj sie tak wyciskaniem sztangi wasko na skosie, bo to dziurę jeszcze bardziej sobie poszerzysz

rob normalny trening, dobrze jak bys trenował na bramie ściąganie linek

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 04:19

Post przez Umuszajos » piątek, 30 wrz 2016, 10:56

powinieneś sie skupić na srodkowej czesci klatki rownie mocno jak na zewnetrznej...niektorzy robią klatę 2x w tygodniu w poniedzialki i pićtki i widziałem niektóre rozpiski w których goscie mieli włączone cwiczenia to właśnie co ci potrzeba...wponiedzialki do ławeczki płaskiej dodawali wyciskanie hantli na płaskiej ku gorze stykając ze sobą hantle, później wyciskanie wąskim chwytem + cwiczenie na linkach...a w pićtki skos na gorne partie na podobnej zasadzie..ze wyciskanie na skosie..pozniej hantle waski i znowu linki ale juz inne cwiczenie na linkach...cos bardziej na gorne partie.
jeśli w treningu sie od poczatku i niczym nie zapomina to później nie ma właśnie nieporozumień ze np miesien nie rosnie nie ma bata musi rosnac albo sie rzeźbić jak sie go ćwiczy :

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości