dziwne efekty po a6w ...

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 10:51

Post przez ozielsjs-Crom » niedziela, 31 lip 2016, 18:47

no wiec robie a6w juz od 29dnino i jakieś tam efekty widać z tym ze mam problem bo tak jakbym po lewej stronie brzucha widać te efekty wyrazniej niz po prawejczy coś zle robie czy jak ? aaa i czy do a6w trzeba jakas dietę dawać albo coś ?bo ja narazie nie chce byc pakerem tylko miec szczeciopak na brzuchu ;p

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 02:53

Post przez Kamiii » poniedziałek, 1 sie 2016, 03:34

Nikt nie jest symetryczny idealnie.
Ale fakt faktem, nie z każdego brzucha mozna kaloryfer uformować (choc zazwyczaj idzie). Zalezy to glownie od budowy ciala, brzucha, itp.
Pracuj dalej, jeśli efekty beda coraz lepsze to nie bedzie problemu.

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 07:36

Post przez gniady1965 » poniedziałek, 1 sie 2016, 05:33

Dietka oczywiscie, ze musi byc bo to "polowa sukcesu" jeśli chodzi o budowę umiesnienia ludzkiego.
A z tym, ze z jednej strony lepiej widać to moze dlatego, ze nie dociągasz dobrze po jednej stronie jak robisz skos a jeśli to nie zalezy od tego to chodzi tu o niesymetryczna budowę

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 10:51

Post przez ozielsjs-Crom » poniedziałek, 1 sie 2016, 07:38

no dzieki za odpowiedzi co do dietki to napisze w odpowiednim dziale /fakt faktem jestem leworęczny i lewonożny i moze naprawdę nie dociągam prawej strony ? tzn nie dociągałem bo jak tylko zauważyłem to zjawisko to juz dociągam na maxa ;pa co do diety to teraz bym musial to porządnie odtłuścić bo mięśnie juz są nawet fajne tylko nie widać za bardzo /

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 08:39

Post przez Leschen_T725 » poniedziałek, 1 sie 2016, 09:23

jak przy masie 62kg przy zwroscie 174 możesz mówić o zatluszczeniu?? Poprostu nie masz wyrobionego brzucha nic wiecej ćwicz dalej

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 10:51

Post przez ozielsjs-Crom » poniedziałek, 1 sie 2016, 10:38

czyli poprostu: "nic nie cuduj i ćwicz dalej" heh do wakacji mam czasu jeszcze no wiecie basen coś chociaż by sie grzejnik przydal na tym moim chudym ciele ;p

 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 07:36

Post przez gniady1965 » poniedziałek, 1 sie 2016, 16:59

jeśli jesteś leworęczny i lewonożny to zwracaj uwagę czy twoja "prawa polowa" sie nie obija jeśli tak to staraj sie to kontrolować


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości