Ekspander

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 04:38

Post przez coral » poniedziałek, 29 sie 2016, 19:33

Witam wszystkich użytkowników tego Forum.
ćwiczę już jakiś dziewiąty miesiąc z mniejszymi lub większymi przerwami.
Ponieważ ostatnio są problemy z siłownią w mojej miejscowości- możliwe likwidacja, dlatego postanowiłem sam zaopatrzyć się w początkowy sprzęt do ćwiczeń. Ze względu na spore koszty związane z zakupem łamanego gryfu i ciężarow, poważnie zastanawiam się nad zakupem ekspandera.
Koszt takiego wyniesie mnie ok.
6 zł, a gryfu z ciężarkami ok.
130.
Co sądzicie na ten temat.
Czy lepiej dołożyć trochę i kupić lepszy sprzęt, czy zadowoli mnie ekspander.
Mam 16 lat, niedługo 17, dlatego nie myślę tu o jakimś bardzo profesjonalnym treningu, ale nie chciałbym rozczarować się zakupem ekspandera.
Na Allegro znalazłem dość ciekawą ofertę:_ceny poszły w gore a linki na lunch_.
Proszę o rzetelne wypowiedzi na ten temat.
Z gory dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!

 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 21:48

Post przez 0ren » poniedziałek, 29 sie 2016, 20:15

to Ci wiele nie pomoze, poszukaj po znajomych po złomach i załatw sobie troche materiału i do roboty wychodzi o wiele taniej niz kupowanie w sklepach a takie coś z pewnością wystarczy

 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 13:07

Post przez IdrivereqI » poniedziałek, 29 sie 2016, 22:28

sztangę z obciazeniem możesz u tokarza jakiegoś zrobić i wyjdzie Ci bardzo tanio w porownaniu z cenami sklepowymi, a lamany gryfik kupisz z czasem jak uzbierasz bo espander niewiele Ci da chyba, ze chcesz ćwiczyć dla lepszego samopoczucia //:-D :-D /


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości