FA Nutrition Core MassCore

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

FA Nutrition Core MassCore

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 09:16

FA Nutrition Core MassCore

Oczywiście białko to podstawa każdego treningu i trzeba się z tym zgodzić niezależnie od tego jakie formy treningu będzie się realizować. Osobiście próbowałem już różnych białek i mogę powiedzieć, że wybór tego najlepszego nie będzie taki prosty jakby się mogło wydawać. Wśród tych istotnych kwestii, na które zwracałem uwagę było oczywiście to jak szeroki będzie skład oferowanych białek.
Do tych suplementów, na które się zdecydowałem zaliczyć należy Mass Core. Po kilku tygodniach mogę powiedzieć o tym, że jest to odżywka, którą będzie można ocenić pozytywnie i rzeczywiście jako produkt, który dobrze się sprawdza i pewnie wielu osobom przypadnie do gustu. Do wielkich zalet zaliczyć muszę bardzo bogaty skład tego produktu.
Jeśli chodzi o białka są one tam mocno zróżnicowane i oczekiwać można przyswajalności, która będzie bardzo dobra, ale będzie do niej dochodziło w różnym tempie co wydaje się być szczególnie ważne, ponieważ wtedy mięśnie będą mogły korzystać z białek dosłownie przez cały dzień i będzie to rzeczywiście pozytywny efekt działania tych suplementów. Dodatkowo, jeśli chodzi o Mass Core to istotne dla mnie było to, że w składzie były także węglowodany, które w mojej ocenie są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim miałem na treningu więcej energii niż zwykle. Wśród zalet dla mnie będzie również obecność niewielkiej ilości tłuszczu, która na pewno wpłynie pozytywnie na trenujący organizm. Nie można bowiem odrzucać w całości tłuszczu, ponieważ to nie będzie dobre rozwiązanie. Dieta zawsze musi być zbilansowana. Kolejną zaletą MassCore będzie również to, że produkt jest stosunkowo tani jak na tak bogaty skład. Mamy bowiem trzy kilo produktu, który kosztuje około 100 złotych. Dlatego wydaje się, że to naprawdę świetna propozycja, która powinna przypaść do gustu dosłownie każdemu kto szuka dobrych suplementów. Jedyny istotny minus, na jaki bym zwrócił uwagę to kwestia smaku, który niestety podobnie jak w innych takich suplementach nie jest najlepszy i trzeba go jakoś przeżyć.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość