FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest

Post przez SupleSpec » czwartek, 12 maja 2016, 09:13

FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest

Suplementy diety, które opierają się na białkach najczęściej mają również dodatek węglowodanów, ale tak naprawdę nie jest to korzystne.
Trzeba sobie powiedzieć jasno, że węglowodany mają różny wpływ i nie każdy może je przyjmować w takiej formie jak są proponowane w odzywkach. Dlatego właśnie dla mnie świetną propozycją był suplement xtreme napalm i zechciałem go wykorzystać w trakcie swojego treningu, by sprawdzić czy budowa masy mięśniowej będzie w końcu łatwiejsza.
Jest to pierwszy suplement, który nie ma ani grama węglowodanów a więc jak dla mnie to wielki przełom na rynku, który rzeczywiście przez tego typu produkty mocno się zmienia i nie może być już tak jednoznacznie postrzegany. Według mnie trzeba sobie jasno powiedzieć, że xtreme napalm to propozycja wyjątkowa. Po testach mogę powiedzieć, że nie trzeba się jej obawiać i warto ją wprowadzić do swojego treningu. Przypuszczam, że wiele osób będzie zadowolonych z tego właśnie suplementu, ponieważ producent postarał się o takie zestawienie składników, które rzeczywiście wpływa pozytywnie na organizm i na pewno warto to właśnie wykorzystywać.
Dodatkowo muszę zwrócić uwagę na to, że suplement składa się z takich białek, które są łatwo przyswajalne, ale organizm korzysta z nich przez dłuższy okres czasu. Dlatego po jego spożyciu ta podaż białek trwa nieco dłużej i ma to rzeczywiście istotne znaczenie, ponieważ organizm może się cieszyć tymi licznymi możliwościami jakie dają nam właśnie białka. Opcje są tutaj różne i wyłącznie od nas będzie zależeć jak zechcemy je wykorzystywać. Po swoich testach mogę jednak powiedzieć, że xtreme napalm to produkt, który dobrze się sprawdził i dlatego mogę do innym polecić. Jest to odżywka, której minusem będzie jednak wysoka cena i nie do końca interesujący smak, który czasami może się nawet okazać denerwujący. Pod tym kątem nie jest to więc taki produkt, który na pewno dobrze się sprawdzi. Pewnie dla niektórych minusem będzie brak węglowodanów, ale takie po prostu było założenie producenta.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości