fAje

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 16:25

Post przez wakawibaszi87 » poniedziałek, 15 sie 2016, 12:07

Heh TeresaAbraham477 palenie jest szkodliwe tak samo jak i alkohol. To ze palenie nie szkodzi zdrowiu psychicznemu to juz inna bajka ale i jedno i drugie to syf. I duży błąd palenie nawet 1 papierosa dziennie szkodzi i to bardzo. A co do wcześniejszego posta o ilość palaczy odsyłam do statystyki. Pala coraz mlodsi to fakt ale i coraz mniej jest palaczy.

P.s. Jedno piwo raz na jakiś czas ale jedno jest zdrowsze od szklanki soku co dowiedziono naukowo.

 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 00:33

Post przez RyszardPol » poniedziałek, 15 sie 2016, 12:27

no nie przesadzaj TeresaAbraham477 ze jedno piwko raz chociażby na dwa tygodnie to prowadzi juz do nałogu !! przez nastepne dwa tygodnie od wypicia jednego browarka zapomnisz ze go piłeś a tylko usprawnisz sobie układ pokarmowy :D a po jednym zapalonym papierosku chce ci sie znowu bo masz przesiakniete dymem ubrane,smierdza ci paluchy a o ustach juz nie wspomne i napewno jeden papieros nie jest zdrowszy od jednego piwka :!: :!:

 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:41

Post przez golden_Schu » poniedziałek, 15 sie 2016, 12:29

ja mysle ze to zalezy jak ktoś na to patrzy...kulturysta który wypali paczkę papierosów na pewno niebedzie mial takiego ubytku na swoim wygladzie jak kulturysta który wypił 1 bro ;p także mysle ze pety niesa takie grozne jeżeli ktoś oczywiście patrzy tylko na wyglad,jezeli zaś na zdrowie mysle ze są gorsze ^^

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 05:21

Post przez TeresaAbraham477 » poniedziałek, 15 sie 2016, 12:36

malutka niegadaj ze od piwa raz na jakiś czas nieda sie uzależnić jak tak twierdzisz to albo masz 5lat albo mało jeszcze widzialas... jak zapalisz jedna dwie fajki Ań miecha zeby sie odstresować to nic ci sie niestanie mowie trzyko trzeba znac umiar wszystko jest dla ludzi... dlamnie alkochol to jedna z najdorszych na tym swiecie...do wakawibaszi87a tak moze jest mniej palaczy ale tylko wsrud doroslych wsrud dzieci i młodzieży palenie wzrasta wzwlaszcza wsrud dzieci wiec tak naprawdę niewiem czy ono wogule zmalało poprostu zrpenioslo sie na inna grupę wiekowa

 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 01:41

Post przez golden_Schu » poniedziałek, 15 sie 2016, 12:40

prawda jest taka ze 80% dzieci proboje palic a dużo z nih zaczyna nałóg
natomista dlamnie bardziej niepokojace jest to ze np na moim osiedlu jest pare typów po 12 lat co jarają od roku ziolo,mozna powiedzieć ze nałogowo bo niemieli ani 1 dnia przerwy ;p

 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 00:20

Post przez ziziaacc » poniedziałek, 15 sie 2016, 12:40

ja tam pale i jest mi dobrze jak sie zmacham na siłce wyjdę i sie posztacham troszke odrazu sie lepiej robi człowiekowi na sercu

 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 00:33

Post przez RyszardPol » poniedziałek, 15 sie 2016, 13:04

no dobrze TeresaAbraham477 ty uważasz inaczej i ja uważam inaczej i każdy ma prawo do wswoich pogladow dlatego nie życzę sobie zebys mnie obrażał :!: :!: :!: :x

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 01:08

Post przez BURAKSWYN » poniedziałek, 15 sie 2016, 13:12

Palenie jest najgorszym wyborem dla kogoś ,kto chce połączyć siłkę i ten nawyk ,jak mi wiadomo ,i z wlasnych obserwacji osoby które pala ,chudna ,jak odstawaja tyją ,czyli jedno rowna sie drugiemu ,chcesz miec masę nie pal ,nie mowie tu o masie ,z tluszczu tylko mięśniowej

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 21:14

Post przez Ronda1993 » poniedziałek, 15 sie 2016, 13:37

osobiście nie mam nic do ludzi co pala..chyba ze pala przy dzieciach lub ludziach chorych...uwazam ze jest to zły nawyk i dość mocno niszczacy organizm, sam nie pale i również odradzam innym to NISZCCCZY..widze po kumplu, kiedyś cw ze mna, był silniejszy i wogole zaczął palic i ZOONK, i nie ćwiczy ...-ma zadyszkę - często wymięka przy prostych cw a dotego bez fajki nie potrafi kompletnie nic zrobic....szkoda troche kolesia ale to jego wybor..co do masy to jest roznie.....uwazam ze jak ma sie silna wole to da rade i rzucić i umiec zapalić raz nawet na miecha ...

 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 00:33

Post przez RyszardPol » poniedziałek, 15 sie 2016, 15:29

no ja do ludzi palacych również nic nie mam bo to w końcu ich wybór byle tak jak napisał Ronda1993 nie przy dzieciach i osobach chorych bo jak wiadomo palenie bierne jest gorsze od czynnego !! chodziło mi tylko o to ze MOIM zdaniem ludzie cwczacy na siłce nie powinny palic !! pozdrawiam buzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości