FitMax - dobre odżywki

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

FitMax - dobre odżywki

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:40

FitMax dobre odżywki

Różne propozycje suplementów, które są dostępne na rynku pozwoliły mi przetestować opcje, które mogą sprawić, że budowa beztłuszczowej masy mięśniowej będzie zdecydowanie łatwiejsza. Oczywiście kluczową sprawą będzie tutaj obecność w ofercie firmy sprzedającej suplementy dobrych jakościowo białek. I tutaj świetne propozycje ma między innymi firma FitMax, która posiada w sprzedaży wiele ciekawych odżywek.
Dla mnie ważne było między innymi to, że firma stara się nie ograniczać swoich produktów wyłącznie do białek. Jest to kluczowa sprawa, ponieważ nadmierna podaż białka może być niebezpieczna dla organizmu. W związku z tym zdecydowałem się również na odżywki około treningowe, które są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim będzie można nieco zabezpieczyć swój organizm stosując pewne odżywki o charakterze osłonowym co w moim przekonaniu jest naprawdę ważną sprawą. Dzięki temu będzie można oczekiwać, że po treningu organizm będzie się szybciej regenerował. I w moim przypadku odżywki FitMax rzeczywiście dały mi takie możliwości.
Do tych produktów godnych polecenia zaliczyć mogę również propozycje węglowodanowe oraz witaminowe, które także znajdują się w sprzedaży pośród produktów tej marki. Liczne propozycje, jakie są dostępne w sprzedaży to takie opcje, dzięki którym będzie można zagwarantować sobie kompleksową suplementację w trakcie codziennego treningu. Minusem będzie dla mnie to, że nie ma takich kompleksowych suplementów, które łączą kilka produktów w jedno. Dzięki temu można ograniczyć ilość spożywanych koktajli czy kapsułek.
Natomiast jeśli chcemy wykorzystywać FitMax to tak naprawdę trzeba się obłożyć pudełkami, by rzeczywiście można było oczekiwać, że suplementacja będzie kompleksowa i będzie w stanie wpływać skutecznie na różne formy treningowe. Dlatego tutaj niestety minus dla tej marki podobnie jak za smak poszczególnych produktów, nad którym wyraźnie muszą jeszcze popracować, by udało się osiągnąć zadowalający poziom umożliwiający spożywanie tych odżywek z przyjemnością. Na tą chwilę niestety ten smak będzie wielkim minusem marki.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość