grupa krwi- problem

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 19:41

Post przez proud » piątek, 6 maja 2016, 18:46

słuchajcie mam dylemat, bo chciałem niedługo sobie sprobowac dietę według mojej grupy krwi, ale nie mogę zczaic jednego.. są produkty zalecane i takie zeby ich unikac... no i rzeby robić masę które trzeba jeść ?? bo kurna sie w tym za**balem . mi sie zdawało ze to dziala tak: jemy zalecane: chudniemy-redukcja  jemy unikane - tyjemy-masowka, ale mam watpliwosci.. moze ktoś doczytał to bardziej ??? byle szybko ; bo mi to bardzo potrzebne ; a nie mogę sie w tym polapac, nie chce mi sie myśleć ;p pozdro

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 19:41

Post przez proud » piątek, 6 maja 2016, 18:56

panoooowie no spicie;

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 10:35

Post przez Juana » piątek, 6 maja 2016, 18:57

nie powiem Ci bo sie na tym nie znam

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 19:41

Post przez proud » piątek, 6 maja 2016, 18:58

hehe... no spoko... wiec nie oczekuje od Ciebie odpowiedzi ; widze Juana prolo chyba zapodajesz... jak wchodzi :> a do tematu, no odpowiedz ktos, kto kuma czacze tegoż tematu ; bo ja nie lapie jak ta dieta dziala ;

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 04:17

Post przez Zhs » piątek, 6 maja 2016, 19:55

jak będziesz jadł to co wskazane to wzmocnisz układ immunologiczny i stracisz wage, a jak chcesz masować to jedz to czego powinieneś unikać - ale musisz sie liczyć z częstszymi chorobami... wiec jak chcesz nabrać masy to najlepiej zbilansowana dietę sobie jakas znajdz na tym forum lub sam ułóż

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 19:41

Post przez proud » piątek, 6 maja 2016, 19:59

"znajdz na tym forum lub sam uloz" wyluuuzuj ; jestem na forum od moze 2 lat ; i dietę zbilansowana tez od dwóch lat zapodaje ; chciałem sprobowac czegoś neeew ;nie każdy kto pyta nie ma diety ;pozdro....

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 04:17

Post przez Zhs » piątek, 6 maja 2016, 20:10

hehe ja tam jestem tu moze od miecha ;p wiec nie bardzo kojarzę kto jak długo tu siedzie.
hehe Wiec bez urazy z ta dieta ;p Pozdrowa  :>


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości