Heh pewnie wam sie to wyda smieszne :D

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 17:53

Post przez Riddell1996 » piątek, 2 wrz 2016, 19:57

słuchajcie pisze ten temat po to zeby go pokazać mojemu koledze jak przyjdzie do mnie a wiec o nim troche wiek 2 staż jak by wszytko zliczyć to jakieś 4 tygodnie /Wzrost jakieś 180cm waga 90kg problem polega na tym ze on nie ćwiczył od nie pamietnych czasów ale usrał sie zeby kupić kreatynę Oplimp 1 no i ja kupił +dextroze oczekuje od niej ze jak bedize ćwiczył to schudnie i mu mięśnie urosną //laugh.gif :lol: laugh.gif moje tlumaczenia są na marne ,a co wy byscie mu powiedzieli ?

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 05:42

Post przez QMadzia » piątek, 2 wrz 2016, 22:42

szczerze to mam juz dość takich osób i postów tego typu... jak chcą to nie biorą i stacki i koks....

 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 09:33

Post przez kr0lsn1ez0 » sobota, 3 wrz 2016, 08:20

a co mu mozna powiedzieć głupi jest i tyle a jak nieche słuchać kumpla to nas napewno nieposlucha

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 03:48

Post przez PiotrkAp » sobota, 3 wrz 2016, 10:53

Powiedz mu, ze jaja skurcza mu sie do rozmiarów jednogroszowek, a moszna obwiśnie i znajdzie sie miedzy kolanami.
następnie miedzy palcami wytworzy sie blona, wlosy wypadna, a na ich miejsce wyrosną luski.
Sutki zrogowacieją i zaczną ropiec.
Z uszu pocieknie miodem, a z odbytu wiadomo czym.
Po pieciu dniach wysra wlasna trzustkę i umrze w tygodniowych meczarniach.To go powinno zniechęcić /

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 23:54

Post przez ESTRU » sobota, 3 wrz 2016, 13:06

Skoro sie uparł - nie wytlumaczysz...Faktycznie to nie ma sensu brac niczego przy takim stażu treningowym - odzywki są jedynie dodatkiem do treningu.
Jednak skoro ktoś nie ma na co wydawać pieniedzy... pozdrów go ;

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 17:53

Post przez Riddell1996 » sobota, 3 wrz 2016, 14:16

103764:date pon, 22 sty 2007 - 22:42:name PiotrkAp) ''(PiotrkAp @ pon, 22 sty 2007 - 22:42) snapback103764/snapback ''!Powiedz mu, ze jaja skurcza mu sie do rozmiarów jednogroszowek, a moszna obwiśnie i znajdzie sie miedzy kolanami.
następnie miedzy palcami wytworzy sie blona, wlosy wypadna, a na ich miejsce wyrosną luski.
Sutki zrogowacieją i zaczną ropiec.
Z uszu pocieknie miodem, a z odbytu wiadomo czym.
Po pieciu dniach wysra wlasna trzustkę i umrze w tygodniowych meczarniach.To go powinno zniechęcić /Ha:-D:-D //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif Szertyf jak coś walnie to nie mogę super powiem mu hhe smiac mi sie chce jeszcze //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif lepiej bym tegonie wymyślił //laugh.gif :lol: laugh.gif /


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości