jak to brac ?

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 04:34

Post przez Maximooo » środa, 7 gru 2016, 10:53

Witam wszystkich,
jestem nowy na forum i mam pytanie gdyż neznalazłem na nie odp.
ćwiczę od 2 lat z malymi przerwami wczesniej nic nie brałem
a teraz zakupiłem sobie krete Mulipowera 5 g. HMB trecka 6 kps. a do picia serwatka naturalna od cioci z wiosk i moje pytanie:
jak najlepiej brac kreatynę wiem juz, ze bez fazy nasycenia ale jak

w dni treningowe:
z rana na pusty zo3adek 5 g i czy przed czypo treningu 5 g.

w dnie nietreningowe:
z rana na pusty ?o3adek 5 g i przed snem 5 g.
czy to dobry pomysł czy macie jakieś inne lepsze rozwiazanie.

Co do HMB i serwaty to juz wiem jak spozywaa

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 08:18

Post przez Notudusi1977 » środa, 7 gru 2016, 13:03

Po pierwsze, na drugi raz nie kupuj takiej serwaty. W kulturystyce jest ona nieprzydatna. Nie spe3nia żadnych warunkow.
kreatynę w dni treningowe bierz 5 gr rano i 5 gr przed treningiem (w celu wykorzystania wiekszej energii, lepszej wydolności i niesamowitej pompy) lub oldschollowo, po treningu. Ja obstawiam opcje przed treningiem, wtedy dopiero czuje moc krety. W dni nietreningowe wystarczy 5 gr rano. Na noc sobie daruj... kompletne marnotrawstwo.

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 04:34

Post przez Maximooo » środa, 7 gru 2016, 18:00

dzieki za szybka odp.
zrozumiałem przed treningiem ale czy musze odczekać jakiś czas czy odrazu po zażyciu mozna ćwiczyć a jeśli chodzi o serwatke to jej nie kupiłem bo ciotka ja przywozi a jest to naturalna serwatka ktora scieka z sera bia3ego podobno 90% to bialko ma

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 12:27

Post przez sabciasxxx » środa, 7 gru 2016, 18:03

pamiętaj bierz na pusty ?a3adek popijając np woda z glukoza lub sokiem owocowym (winogronowy jest wzkazany) ja polecam 6gram przed treningiem i 5 po treningu.Co do twojej serwatki to chyba niezabardzo sie nadaje.A co do czasu przyjmowania to 3 minut przed treningiem.

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 00:10

Post przez legnjogg » środa, 7 gru 2016, 19:28

kreatynę w dni treningowe bierz 5 gr rano i 5 gr przed treningiem (w celu wykorzystania wiekszej energii, lepszej wydolności i niesamowitej pompy)
Przepraszam za wymądrzanie sie ale branie kreatyny przed treningiem (własnie nie wiem jaki czas ale 2 godz. na BANK są bezpieczne) mogą (w większości ludzi-90%) powodować dolegliwości ?o3adkowo-jelitowe gdyż trening wzmacnia aktywnosa jelit a kreatyna jest własnie wchłaniana w jelicie cienkim.Jak mowie zle to mnie popraw :lol: , ja osobiście wole po treningo, bezposrednio.

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 04:34

Post przez Maximooo » środa, 7 gru 2016, 20:43

Dzieki wszystkim za odp.
Kretke bede popija3 razem z dextroza to podobno dobre po3aczenie
A co do spożycia to zdecyduje sie po treningu skoro mogą być jakieś komplikacje z jelitami bo ostatnio miałem zapalenie jelit i spad3o mi ze 2 kg. wiec wole nie ryzykowaa.

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 08:18

Post przez Notudusi1977 » środa, 7 gru 2016, 21:03

legnjogg, bez przesady. Zgodnie z inna teoria, kreatyna osadza sie na ściankach naczyn sercowych, prowadzac do ich zwapnienia. A jednak, jeszcze nikogo nie spotkalem, kto miałby po kreatynie kłopoty z sercem. To samo jest z tymi dolegliwościami ?o3adkowo-jelitowymi. Chyba od 2 lat stosuje ten sposob i jeszcze nigdy nie miałem z jelitami problemow. Z tego co wiem, tak samo tobi KOVAR i też sie na nic nie zkar?y3. Polecam sprobować. Co macie do straceniaż Zyskacie wieksze doswiadczenie :-) Acha i polecam również poczytać o w3asciwosciach chemicznych kreatyny (z czym sie wiaże, czy też o przemianie ADP do ATP). Skojarzycie pewne fakty. Temat jest podwieszony, pierwszy od gory.

PS. Kombinujcie z supłami i wyciągajcie z tego wnioski. :lol:

PS 2. Zak3adam, że rozmawiamy o mono . A wiec mono niemal w 3/4 jest dezaktywowany już w samym ?o3adku pod wpływem kwasnego PH. Tak wiec, do tego jelita, tej krety dociera naprawdę niewiele

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 00:10

Post przez legnjogg » środa, 7 gru 2016, 21:07

DObra zaryzykuje (choćby dlatego że nie lubie brać czegoś na długo pzred si3ka bo zawsze może coś wypasa) ale ile przed tym treningiem 3 min??
P.S.Tak mówimy o mono P.S.2 Dobre z tym P.S.2 :-) :-) :-)

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 08:18

Post przez Notudusi1977 » środa, 7 gru 2016, 21:22

legnjogg, ja 3ykam krete po wejsci do szatni popijając Powereidem (ktory zawiera glukoze). Zanim sie rozgrzeje i przystąpię do treningu, kreta już kraży.
Kilka serii i pompa momentalna oczywiście odpowiednio po przebudzeniu 3ykam porcje estru krety HCL.
Mono, ze względu na szybkosa działania w towarzystwie glukozy z Powerejda, tylko przed treningiem.

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 00:14

Post przez wmenPol » środa, 7 gru 2016, 21:25

O własnie Notudusi1977...Ten ester faktycznie taki super jak go chwala w sklepie??

Następna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości