Jak to jest ??

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 07:07

Post przez Leroy_B » sobota, 13 sie 2016, 16:01

spox chłopaki że rozumujecie tak jak ja
pozdro for all

 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 23:44

Post przez Dkusy » sobota, 13 sie 2016, 16:03

Wszyscy tylko te koksy ,juz jak widza człowieka poswieconego kulturystyce i zamilowanego w to to odrazu nazywają go sterydem itd...

A co ty pewnie jesteś zdania że on to wszystko osiagna3 dzieki diecie i suplementacji, że wogole nie koxowa3. Do takiego wygladu niemożliwe (chyba) jest dojscie bez dopingu........

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 07:07

Post przez Leroy_B » sobota, 13 sie 2016, 16:13

proponuje poćwiczyć kilka lat na samych odzywkach
potem spojrzec w lustro
zobaczyć jakieś zdjecie w gazecie kulturystycznej

odpowiedz przyjdzie sama

na poczatku trningu tez wierzy3em ze bez koksu mozna tak wyglądać jak arnold czy innni ale niestety zycie pokazuje bolesna prawdę

 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 14:33

Post przez koksik_12K » sobota, 13 sie 2016, 16:44

kasztelan skąd ty sie urwa3es , przeciez to proste i logiczne że zra koksy czo3owi ludzi tacy jak coleman cutler i wielu innych jak by doszed3 np do tego że było by mu widaa tak najszeszy grzbietu albo np żeby było mu widać każdy miesien...prawda jest taka że każdy kulturysta koksuje (dzis) dawno temu tego nie było i dlatego tamci kulturyści dużo bardziej nam sie podobaja...

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 07:07

Post przez Leroy_B » sobota, 13 sie 2016, 18:07

ronnie na rze1bie warzy 140kg

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 13:00

Post przez edukacyjniemgrrr » sobota, 13 sie 2016, 19:13

Hehe :D a ja caly czas ćwiczę bez odżywek.
Ju? trzeci rok mi zlecia3 i jakoś wyglądam 8)

 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 03:55

Post przez Vaff » sobota, 13 sie 2016, 19:17

dobra ale tak juz o tych koxach tyle nie piszcie bo to jest oczywiste ze kulturyści bez tego by nigdzie nie doszli a jeszcze chłopak sie zniechęci i rzuci ten sport :

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 07:07

Post przez Leroy_B » sobota, 13 sie 2016, 19:28

bez koksu mozna do czegosc dojsc - bede to twierdzi3 zawsze
koks jest dla ludzi niecierpliwych

 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 03:55

Post przez Vaff » sobota, 13 sie 2016, 19:59

w tym sie zgodzę bo bez koksu proste ze mozna do czegoś dojsc przykładem są kulturyści z dawnych lat ja na pewno od koksow bede trzymał sie zdała

 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 01:15

Post przez orlocom1983 » sobota, 13 sie 2016, 20:37

Wzorem do naśladowania jest bo posiada dyscyplinę której sie trzyma.Ja nie pisze ze chce wyglądać tak jak on , ja chciałbym miec tylko takie zaparcie jak on!

skąd Ty rzęs sie urwa3?

Widziałes jeden czy dwa filmiki z Ronniem i myslisz że to jest wzór do naśladowania :trening:

na tych filmikach to Ronnie wymiata ale tylko na tych filmikach... te filmy są z przygotowań Ronniego do Mr. Olympić 9kto wie czy to nie są filmy typowo na pokaz żeby pokazaa jak on wielce cwiczy)... Ronnie do tych zawodow przygotowuje sie 1-2miesiace - fakt treningi są zabójcze (tak to przynajmniej wyglada z filmach) i rzeczywiście wygrywa te Mr.Olympić i jest najlepszy
ale ciekawe dlaczego ronnie startuje tylko w Mr. Olympićż
dlaczego nie startuje w IRONMAN, ARNOLD CLASSIC czy Nocy championów czy innych ważnych zawodach Grand Prix?
by nie dał rady albo by wykitowa3 od tych koksow...
ronnie wymiata i perfekcyjnie przygotowuje sie tylko do Mr. Olympić
a pozostała czesa roku wg mnie traktuje troche ulgowo - lajcikowo.. (pewnie dochodzi do siebie...) a widziałes jak ronnie zjecha3 z definicja ostatnio? zaledwie miesiąc po Mr.Olympić (na poczatku grudnia) wygladał jak kloc, to juz nie było to co na Mr. Olympić - on nie jest maszyna żeby ciagle być w mistrzoskiej formie...
tu masz zdjecie swojego idola kasztelan z ostatniego pokazu w Czechach (z grudnia): http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtopic.php?t 2007 http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtop...opic.php?t 2007 a ciekawe jak teraz wygladaż waży pewnie jeszcze o kolejne 10-15 kg wiecej i mysli o kolejnych zawodach Mr. Olympić... ale tylko mysli.. (ciekawe ile taraz cwiczy?)... a kolejne wielkie treningi Ronniego zaczną sie gdzieś dopiero na poczatku wrzesnia 2005.. kto wie moze znawu wygra Mr. Olympić... pożyjemy zobaczymy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości