Jaka dieta przy stosowaniu Thermal Pro

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 04:43

Post przez Euski1974 » środa, 31 sie 2016, 15:03

WitamWlasnie zaopatrzyłem sie Thermal Pro ! Ale zanim zacznę go brac nie wiem jaka wybrać diete.
Czy wspomagać sie witaminami, jakimi ? Mam 19 lat, waze 98 kg przy 18 cm wzrostu, wiec mam "troche" nadwagi :D spowodowne jest to moja przerwa jaka spowodował wypadek jakiś czas temu, i wypadało by zrzucić pare kilo.Na silownie chodze 5 razy w tyg, + 1 basenik do tej pory chodziłem na spokojnie bez konkretnych cwiczen, teraz chce zacząć spalać tkankę tluszczowa.
liczę na jakieś porady, odnośnie diety, co jesc, czego nie itp pozdrawiam

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 04:03

Post przez Paredes_Ldc » środa, 31 sie 2016, 15:07

Ten środek jest zakazany w Polsce, wiec bierzesz go na wlasna odpowiedzialnosc, zawiera niedozwolone substancje ...

 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 06:58

Post przez Gidget_24 » środa, 31 sie 2016, 15:24

Ten środek jest zakazany w Polsce, wiec bierzesz go na wlasna odpowiedzialnosc, zawiera niedozwolone substancje ...:-D to mu doradziłeś

 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 04:03

Post przez Paredes_Ldc » środa, 31 sie 2016, 15:51

Wiadomo Lepsza to porada dla jego zdrowia.

 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 20:13

Post przez Celia1973 » środa, 31 sie 2016, 16:36

To moze ja mu doradzę Powiedzmy, ze staż na siłowni mam niekrotki.
kiedyś takich wynalazków nie było i ćwiczyło sie fajnie, milo i bez stymulantow.
Nagle weszły na rynek produkty amelykanski.
Wielki boom! Sam sie nimi zachlysnalem.
Na rzezbie mi zeszło ok.
14kg w, nie pamiętam juz dokladnie, ale 1,5-2 miesiace.
Mozna było na tym zrobić dobry interes Ale z czasem, okazało sie, ze produkt wydawał sie szkodliwy.
Jednak nikt w to nie wierzyl, bo skutki uboczne wymagały czasu.
A mi sie ćwiczyło wspaniale.
Efedryna dawała kopa, stymulowała moje cale cialo, dodawała energii, sily, w trakcie cwiczen tluszcz sie topil, okazala sie najlepszym antykatabolikiem ochraniającym mięśnie na redukcji.
I tak rok, za rokiem.I niestety, moje zdrówko na tym ucierpićlo.
A chyba jeszcze na forum są moje tematy, jaki to jestem zachwycony z dzialanie tego Ma-huang.Eeeee... są lepsze sposoby na podkręcenie metabolizmu w sposob naturalny i zdrowy.Tego ziola stanowczo nie polecam


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości