Jaki gainer wybrać?

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez toki82 » czwartek, 6 maja 2010, 20:21

overcame napisał(a):wedlug mnie nastepny marketing jak cala seria "dominator". Wyglad robi wrazenie a to najwazniejsze :locurva

wyglad to nei wszystko patrz na składy/opinie i cene

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » czwartek, 6 maja 2010, 20:25

no wlasnie patrze i niektore wyprobowalem. Bez niepotrzebnego spamu. Pozdro

 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Świnna Poręba / Wadowice

Post przez gabrys » czwartek, 6 maja 2010, 21:27

Ja osobiście polecał bym Ci zakupić gainera firmy TREC a dokładniej chodzi mi o MAGNUM 8000, posiada dobry skład, dobrze się rozpuszcza i dobrze smakuje. Za 120zł kupi 4kg. Przy dobrej diecie efekt murowany ;) sam go stosuje ;) pozdrawiam

 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Czéstochowa

Post przez Barteq161 » piątek, 7 maja 2010, 16:04

Rowniez polecam Mutant Mass od PVL. Jakosciowo jest swietny, najlepszy gainer na rynku, zawsze go polecam. 52mg aminokwasow na porcje, dobrze przyswajalny, smak ok, tylko polecac :)

 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez hermani » piątek, 7 maja 2010, 20:18

Według mnie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup białka Łowickie WPC 1800g za ok 70 zł z przesyłka i węgli, np. Carbo Olimpu za 60zł bodajże będziesz miał 4kg tego. Wtedy sobie dozuj wg braków w diecie;) W gainerach masz z góry ustalone proporcje, więc jak Ci się nie chce bawić w kombinowanie z oddzielnymi odżywkami, to policz sobie swoje braki w diecie kup takiego gainera z odpowiednim rozłożeniem białka względem węgli.

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post przez ELSzabeL » poniedziałek, 24 maja 2010, 23:25

Kup oddzielnie bialko i weglowodany. Bialko prolongatum z BIogenixa lub Vitafit a weglowodany z biogenixa tez dobre

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 30 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Silesia

Post przez Chruszczov » sobota, 29 maja 2010, 23:22

CO do gainer' ów nie próbowałem wielu, ale może się wypowiem i to Ci się właśnie przyda :D

GB 6000 Olimpu- niedrogi, dobry skład(mimo, że wiele osób twierdzi, że tani to szit, a w składzie można wyczytać, że nie samym koncentratem serwatki jest napchany..) troszkę krety, choć to śladowe ilości- umnie 2 lata temu jednak odczuwalne... Ogólne fajny gainer, z tym że jak dla mnie ciut mało białka i dość duże dawkowanie... zalecają pom 100g x3 na dzień :o Więc dużo tego by Ci poszło.

Miałem też Whey Mass Gain HI-TEC'a byo był w promocji więc wziąłem, mimo że robiłem na nim pare kg to nie polecam... (nadal stosują w nim białka zarodków pszenicy).


A obecnie mam małe wiaderko NOWOŚCI , mianowicie NEW MASS MUTATION firmy EXP, importuje POLSPORT i powiem, że zjadłem parę porcji i jak na razie- rewelacja ;) - dobra rozpuszczalność, smak bananowy miodzio, i ma na 100g 30g biała... a porcja wynosi 80g, x3 dziennie wiec i ekonomicznie, zaplacilem 55zł za 2,27kg :) Gainer już porównują do mutant mass'a choć tego nie próbowałem to coś mi się wydaje, że mass mutation zrobi większą furore;)

Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz na PW- odpowiem.

Sumą, sumarum - polecam NEW MASS MUTATION 8-)

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości