Jaki trening?

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 15:18

Post przez Tristaa » poniedziałek, 26 wrz 2016, 11:34

Siemka koxiarze!Mam pytanie na temat treningu.Kupilem troche odzywek(hmb mega caps, bialko hgh, i aminokwasy) i nie wiem jak mam teraz cwiczyc.Waze 90kg i mam 167 cm wzrostu, zacząłem 4 miechy temu.Od pewnego czasu robiłem 3 serie każdego cwiczenia po 16 powtórzeń ale nie widze wielkich efektow(sila nie idzie w ogole ).I nie wiem czy przy tych odzywkach ćwiczyć 3 serie i po 10,8,6 powtorzen.Nie ukrywam ze chce sie wyrzezbic.Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi.

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 03:50

Post przez lodzlom59 » poniedziałek, 26 wrz 2016, 12:18

Trening na rzezbe,aeroby,dieta redukcyjna,na brzuch A6W. Wszystko to znajdziesz na tym forum!

W treningu na rzeźbę zaleca sie wieksza liczbę treningow(nawet do 6 tygodniowo)-kazda grupę miesniowa trenujemy nawet 2 razy w tygodniu. Treningi krotkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami 60-3 sekund) z duza różnorodnością cwiczen(dodajemy wiecej cwiczen izolowanych, jak np. rozpietki w lezeniu, krzyżowanie linek wyciagow, cwiczenia na maszynach treningowych). Na wieksze grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze10-7 serii-ilosc powtórzeń nie mniejsza niz 10-12.Po treningu możesz wykonywać aeroby (najlepiej bieganie 30-45 minut).
A6W: PNphpBB2&file viewtopic&t 3467 3467
PNphpBB2&file viewtopic&t 3959 3959


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości