jakie odzywki albo sterydy...

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 04:03

Post przez Paredes_Ldc » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:35

wiem co robie.
ćwiczę juz ponad rok i znam sie na nie których rzeczach to czyli ze ćwiczysz od 12 roku zyciaż heh normalnie powinno sie zaczynać trening w wieku 14/15lat no ale cóż twoja sprawa.
jak dla mnie to to jest chyba prowokacja bo takiej głupoty jeszcze nie widziałem ..

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 14:26

Post przez xXxOmarxXx » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:42

a powiedz mi jak tam twój kregoslup? w wieku 12 lat zacząłeś trenowac? w wieku 12 lat to ja na kulturystów mówiłem osiłki albo recytowałem lokomotywę J.Tuwima.

Boze 12 latek ze sztanga... albo i z gryfem do wyciskania :lol:
A o sterydy w Twoim wieku to:

a) nie wiedziałem co to
B) domyslalem sie ze to coś zlego
c) nawet chyba takiego slowa nie znalem

Zrob sobie przeswietlenie kręgosłupa i zaopatrz sie juz na zapas w całoroczny zasob Glucosamine.

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 17:56

Post przez maralfaPL » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:44

Ja w jego wieku gdu dorwałem katalog z odrzywkami brata to myślałem zo to sterydy .
idź do lekarza to ci powie, ze powinieneś poczekać z cwiczeniami do 16 roku zycia, ale jak chcesz zrojnowas se zdrowie to droga wolna (ja ci to jak najbardziej odradzam, ale jak chcesz szybciej zrojnowac se zdrowie to pomóż se koxami).
Ps. xXxtartatojxXx zadal bardzo zasadne pytanie : skoro nie forsujesz sie ciężarami to poco co ci kreta ktora jest na sile i ktora poinien brac zawodnik z przynajmniej pol rocznym stażem i który ma wiecej jak 16 lat ??

 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 11:25

Post przez szybkizwojtek_BJH » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:48

taka dolna granica poniżej której nie warto a nawet nie wypada brac supli jest 15 lat a ty masz 13.
Odpowiedz nam na proste pytanie: po co chcesz w tak mlodym wieku brac suple a tym bardziej sterydy.
Jeszcze bedzie czas ...

 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 23:01

Post przez LuannP78 » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:50

a powiedz mi jak tam twój kregoslup? w wieku 12 lat zacząłeś trenowac? w wieku 12 lat to ja na kulturystów mówiłem osiłki albo recytowałem lokomotywę J.Tuwima.

Boze 12 latek ze sztanga... albo i z gryfem do wyciskania :lol:  A o sterydy w Twoim wieku to:

a) nie wiedziałem co to
B) domyslalem sie ze to coś zlego
c) nawet chyba takiego slowa nie znalem

Zrob sobie przeswietlenie kręgosłupa i zaopatrz sie juz na zapas w całoroczny  zasob Glucosamine.

słuchaj ja nie zaczolem ćwiczyć odrazu sztanga. Pol roku ćwiczyłem na jednym hantlu 5 kg wiec kto tu mówi o sztandze :? A Pudzian tez zaczynał ćwiczyć w wieku 12 lat a co ja nie moge?? A Arnold chyba troche pozniej..... :!:

Ja w jego wieku gdu dorwałem katalog z odrzywkami brata to myślałem zo to sterydy .
idź do lekarza to ci powie, ze powinieneś poczekać z cwiczeniami do 16 roku zycia, ale jak chcesz zrojnowas se zdrowie to droga wolna (ja ci to jak najbardziej odradzam, ale jak chcesz szybciej zrojnowac se zdrowie to pomóż se koxami).
Ps. xXxtartatojxXx zadal bardzo zasadne pytanie : skoro nie forsujesz sie ciężarami to poco co ci kreta ktora jest na sile i ktora poinien brac zawodnik z przynajmniej pol rocznym stażem i który ma wiecej jak 16 lat ??

Kreatyna jest na sile i na masę ktora by mi sie przydala. :|
ćwiczę sobie i wiem ze mógł bym kreatynę zażywać i nie mówmy tu ze zostanę kaleka do końca zycia. chciałbym brac napewno : kreatynę i bialko.
Na Krecie nic niepisze ze od 16 lat trzeba brac o_O Pisze od jakich wag.....

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 16:31

Post przez SEBASTIANO » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:53

wiesz co ci lepiej pójdzie na mase? jak będziesz zarl 2 worki kaszy dziennie lub ryżu piersi z kurczaka gotowanej wątróbki albo kotlety jak masz szybka przemianę materi i przy tym kazda kretka wymięka :D wiesz po co są suple? jak masz zastoje sily czyli juz sila ci nie idzie tak szybko do gory masa juz nie chce tez rosnac to wtedy jako dopalacz ja mam stażu 1 miechow piękny cykl lezy mi w szafce na krecie mono i nie chce narazie brac chce jeszcze na sucho dopierniczyć

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 17:56

Post przez maralfaPL » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:55

Na pudelku nie napiszą przedziału wiekowego, zeby nie odstraszyć potecjalnych klientów takich jak ty.
A jak Pudzian, czy Arni zaczynali ćwiczyć to odrazu łapali sie za odrzywki i tym bardziej koks ?? A jak ćwiczyłeś klatke jednym chantlem ?? A ta cala masa ktora zdobywasz będąc na cyklu monohydrantu kreatyny to woda ktora sprawia, ze mięśnie są wieksze, a po cyklu spada.

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 18:00

Post przez ConcepPol » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:58

ej co wy chłopakowi do łba wbijacie jak chce związać cale zycie z kulturystyka i mysli o tym powaznie to 13 lat to wg mnie dobry wiek do zaczęcia cwiczen oglnorozwojowka na poczatek.
szkoda ze ja kilka lat temu o tym niepomyslalem kup sobie gainara jak chcesz na krete poczekaj jeszce z rok

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 14:26

Post przez xXxOmarxXx » poniedziałek, 3 paź 2016, 20:00

ej co wy chłopakowi do łba wbijacie

Zobacz sam...

Jakie odzywki albo sterydy bym mogl, brac w wieku 13 lat??

 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 11:32

Post przez WIELA » poniedziałek, 3 paź 2016, 20:07

koleś jest rozbrajajacy- ćwiczy 1 hantelka, i kretke chce brac.
Stary, za ta kase, kup sobie karnet na silke, albo jeszcze jakiś sprzet, jak chcesz ćwiczyć w domu!!!! I słuchaj ludzi z tej strony, bo oni naprawdę znają sie na tym sporcie(i jak pisza ci, ze suple w twoim wieku są zle, to są zle i tyle)Pozdrawiam, i życzę wyboru mądrej decyzji

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości