Karatyna jak ja brac???

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 5 sie 2015, 10:58

Post przez blouse1987 » niedziela, 4 wrz 2016, 15:16

Wiec tak mam 16 lat 178 cm wzrostu i straszne ciśnienie na przyrost beztłuszczowej masy miesniwej, aha i ćwiczę na siłowni od 6 miesiecy.
Ostatnio postanowiłem kupić sobie keratyne(tzn. na razie to plan).
Wiem ze pewnie mi to będziecie odradzać ale chyba jednak sprobuje...(no chyba ze postraszycie mnie zachamowaniem wzrostu czy impotencja)
Tak czy inaczej co myslicie o tym pomysle??
Aha i jeszcze czy możecie mi powiedzieć jak to brac??(o jakiej porze i ile tabletek?? )
Pzdr.

 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 23:26

Post przez DirkPL » niedziela, 4 wrz 2016, 17:34

Jeszcze minimum 6 miesięcy ćwicz na sucho bez kreatyny zamiast tego kup sobie geinera albo bialko do tego dieta i prawidłowo wykonywane cwiczenia i bedzie ok

 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 10:09

Post przez KAidad » niedziela, 4 wrz 2016, 17:52

Teoretycznie z 6miesiecznym stażem możesz juz brac ten suplement,a praktycznie to najpierw naucz sie poprawnej pisowni!To zadna: karatyna,keratyna tylko KREATYNA!
Poczytaj o niej troche zanim kupisz i weźmiesz bo łatwo wywalić pieniądze w bloto,a krete do kibla(nadmiar wydalany jest z moczem)! Milej lektury: PNphpBB2&file viewtopic&t 4 viewtopic&t 4
To nie jest koks wiec impotencja i zachamowanie wzrostu nie są skutkami ubocznymi!
Do krety zawsze potrzebny jest materiał budulcowy(czyli bialko) wiec dieta jest niezbedna.Czesto bierze sie z innymi odzywkami glownie bialkowymi,glutamina i dorzuca sie tauryny lub dextroze,ktore przyspieszaja transport krety do miesni.

 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 19:45

Post przez Iec1984 » niedziela, 4 wrz 2016, 18:01

na poczatek kreatyna moze byc nawet mono chcoaiz juz sie od tego odchodzi jak mono to 2 dawki po 5g

 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 11:00

Post przez Patrick07L » niedziela, 4 wrz 2016, 18:38

modload&name News&file article&sid 522&mode thread&order 0&thold 0&thold - Wszystko masz w tym artykule !


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości