Kolejny cykl - co wziasc

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 14:24

Post przez Dembol1969 » środa, 10 sie 2016, 12:10

Jako ze kończę cykl kretki mono planuje juz kolejny cykl - zastanawiam sie nad jakas mocniejsza kreta - myślałem nad polaczeniem:
Mega Caps 125 mg Mono
Mega Caps TCM
tylko nie wiem jak to połączyć zeby byly dobre efekty tzn jak dawkować :D

Do tego dojdzie tauryna, dextro juice nie bedzie bo zygam po tym :D

staż bardzo dlugi (kilka lat z przerwami) dieta jest, bialko i wegle normalna sprawa ze są na porządku dziennym

Cykl chce rozpocząć pod koniec stycznia

pomiędzy cyklami krety myślałem nad BCAA

aa i biorę jeszcze żmą

Wszystkie suple olimpu - najlepiej na mnie działają - testowałem juz dużo roznych :D

Pozdrawiam

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 14:24

Post przez Dembol1969 » czwartek, 11 sie 2016, 09:56

moze sie ktoś wypowie ??

 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 00:36

Post przez Cuper_ » czwartek, 11 sie 2016, 10:08

staż bardzo dlugi (kilka lat z przerwami) dieta jest, bialko i wegle normalna sprawa ze są na porządku dziennym

No ładnie dieta naprawdę wymaita . Wiesz oprócz tych skaldnikow które wymieniłeś istnieją jeszcze tylko tluszcze , wiec Ameryki nie odkryłeś i podejrzewa ze z dieta lipnie.

Co do połączeń są rozne ciekawe . NA bank mono teraz cie nie ruszy . Proponuje najpierw zrobić i tak jakas przerwe w stosowaniu kretki a potem zapodać : mono z jablczanem i coś d otego na pompe - efekt zajebisty.

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 14:24

Post przez Dembol1969 » czwartek, 11 sie 2016, 10:34

mam dietę ale nie jakas kosmiczna - niestety praca nie pozwala mi jeść co chce i kiedy chce - dlatego musze sie opierać na odzywkach, tluszczy jem naprawdę malo, większość mojej diety opiera sie na produktach mlecznych i zbożowych (serki,jogurty,platki owsiane itepe..) nie mam z gory ustalonej diety - bo w moim przypadku nie ma szans jej utrzymac. Wiem ile musze BWT dostarzyc organizmowi codziennie - staram sie zeby było jak najwiecej tego z pozywnienia ale jak nie mam czasu to wale szejki z gainera i ostrowii.
Ostatnio mialem dluuga przerwe po 2 miechach zapodałem kretke zeby szybciej do formy wrócić (i sie udalo)
Przerwa w cyklu krety bedzie napewno do końca stycznia.

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 19:51

Post przez Luminum1992 » czwartek, 11 sie 2016, 11:18

mógłbyś sprobowac trzymać z gory ustalona dietę , jak znam zycie to masz nierowna ilość składników odżywczych w każdym posiłku ( znaczy nierwonomiernie rozłożone np.
1 posiłek 2 gram bialek a drugi 4 ) , po za tym odzywka bialkowa nie moze byc większością dostarczanych bialek w diecie . utrzymanie diety nie jest takie trudne , piersi możesz przygotowywać przed snem a przed posiłkiem odgrzewać ... Co do odzywek to tak jak Power pisał tez tak bym zrobił nawet zrobie jak skończę to mono

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 14:24

Post przez Dembol1969 » czwartek, 11 sie 2016, 11:26

ciezko coś odgrzewać beda w terenie - ja mam prace mobilna ni siedzę za biurkiem non stop - czasem i po 1 godzin jestem na budowie - wtedy nie ma ani czasu ani sposobności przygotować sobie piersi z kurczaka - czasem nie ma czasu nawet zjeść czegokolwiek.
Mam nierównomierne posilki i nic na to nie poradzę - moja firma jest dla mnie wazniejsza niz szybkie przyrosty - jak bede bezrobotny to bede wtedy suchy chleb jadł :

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 14:24

Post przez Dembol1969 » czwartek, 11 sie 2016, 11:32

temat mozna zamknąć - sprawa sie juz rozwiązała
Pozdrawiam PowerBeen


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości