Kreatyna + gainer?

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 14:01

Post przez ekamila69 » środa, 5 paź 2016, 07:45

Witam, chciałbym kupić sobie jakas kreatyne.
Prosze powiedzieć mi czy kazda kreatyna napompowuje nas woda czy tylko monohydrat kreatyny? Jak w takim razie zatrzymać ta wode, aby po cyklu masa nie spadlaż Wiem, ze mozna to uzupełniać bialkiem, ale czy mozna tez stosować polaczenie kreatyna+gainer? prosiłbym o napisanie jaka kreatynę polecacie, chciałbym aby starczyło mi na nią jakieś 80zl.
Slyszalem, ze jablczan jest najlepszy, ale nie mam pojecia czym różnią sie od siebie te rodzaje kreatyn, dlatego prosze Was o odpowiedzi na moje pytania doswiadczeni koledzy

 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 02:40

Post przez Marek-L » środa, 5 paź 2016, 07:52

KA efx z dyszkę musisz dolozycjakis gainer zapewne ale nie wiem jak wyglada Twa dieta staty i resztawitaminy i minerały

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 14:01

Post przez ekamila69 » środa, 5 paź 2016, 10:50

KA efx z dyszkę musisz dolozycNapisz jasniej, bo nie jestem jeszcze na tym poziomie, zeby to zrozumieć :D A gainera juz teraz biore, wiec z dieta spoko, tylko chciałbym jeszcze dołożyć coś zeby fajnie sila poszła i mnie troszke napompowało

 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 02:40

Post przez Marek-L » środa, 5 paź 2016, 15:49

krę alkalyn z all amercican efxteraz masz troche wyboru możesz kupić cp i mieszac cykl ka i cp, albo kupić jakiś no boster, tutaj zalezy ile kasy masz i co bys chciał wziasc


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości