mam pytanie o deke...

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 42
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:13

Post przez Robbin_ » środa, 15 cze 2016, 09:32

Myola3em że Ty chcesz mi coś udowodnia,a zamiast tego wykręcasz sie jakimio cyklami.Nie napisałem że musi być tak jak zaproponowa3em,ale może...
Tobie niby nie pasowa3o,ale konkretnego wyjaonienia-dlaczego? nie dosta3em.Gdy chcesz poprawiaa kogoo ,mniej wystarczając1 wiedze na dany temat lub poprostu przemilcz.Wydaje mi sie że nie jesteś g3upi i rozumiesz o co mi chodzi,nie jest to w ?adnym wypadku atak na Ciebie ,ale nie wprowadzajmy innych w błąd poprzez masę utartych stereotypow.
Jeżeli nie macie wiecej nic konkretnego do powiedzenia,prosilbym nie pisać,nie chce mi sie prowadzia rozmow do niczego nie prowadz1cych.Pozdrawiam

 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 08:19

Post przez Peevy_ » środa, 15 cze 2016, 09:35

dysfunkcja erekcji :-)

 
Posty: 42
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:13

Post przez Robbin_ » środa, 15 cze 2016, 09:44

Rozumiem ?artujemy :-)

 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 06:07

Post przez IHorderI » środa, 15 cze 2016, 10:03

Robbin_ nie porywaj sie z motyka na ksiezyc

 
Posty: 42
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:13

Post przez Robbin_ » środa, 15 cze 2016, 10:06

Prosiłem aby nie pisać wiecej bezsensownych wypowiedzi,nic nie wnosz1cych do tematu,ale nie,musiał sie znaleźć wielki medrzec,rozbawiający a zarazem fascynujący,ktorego wypowiedzi pozwoliły przejrzea mi i wielu innym na oczy...dzieki Ci za to składam
Koleo może podnieca Cie to nabijanie sogow?
Ostatni raz dałem sie sprowokowaa.

 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 06:07

Post przez IHorderI » środa, 15 cze 2016, 10:17

nie chodzi o nabijanie sogow

zbastuj troszke, jak nie wiesz czegoś do końca to nie mow nic :lol:

 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 08:19

Post przez Peevy_ » środa, 15 cze 2016, 10:19

1. jest coś takiego jak okresy poltrwania
2. robiąc cykl chcemy wykorzystać maxymalna moc jaka dają soki
3. aby zrobić punkt 2 musimy tak regulować pkt.1 aby sok skończył działać w jednym czasie
4. zaburzenie punktu 4 moze doprowadzić do nieporzadanych skutków (D.E.)
5. wiesz jasno kiedy masz zacząć odblokowanie

 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 06:07

Post przez IHorderI » środa, 15 cze 2016, 10:25

dokladnie, mysle ze Robbin_ nie powinien miec wątpliwości :-)

 
Posty: 42
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:13

Post przez Robbin_ » środa, 15 cze 2016, 10:28

Szczerze,wg.mnie to co napisałeo nie ma wiekszego sensu. :lol:

Na maxymalne wykorzystanie mocy koksu składa sie wiele czynnikow,ale zgranie środkow do odbloku nie jest tak istotnym elementem,co nie znaczy że w ogole nie jest ważne.Odpowiedz sobie sam:czy jest to konieczne

Przy rospisaniu tego cyklu głównie sugerowa3em sie jego 3agodnooci1 -test miał być nieznacznym dodatkiem(zauważ że jest to jego I cykl)

Co do DE...pozostawie to bez komentarza,caly ten deca dick i ostatni szum w oko3 niego-mam na ten temat odmienne zdanie,a chyba nie powiesz mi że tydzień na testo.wiecej lub mniej spowoduje takie skutki

Id1c dalej: testosteron ciągniesz równo lub dlużej od nandrolonu -skoro testa to dlaczego nie meteż -wiem że to g3upie ale analogicznie też tak powinno być :lol:
-a w przypadku połączenia nandrolonu phenylpropionate z enanthatem?
zapewne test ciągn1a również dlużej...(IHorderI by pociągn13,regu3ke zna :-) )

Sumując,przeważnie prawda le?y po orodku i niech tak bedzie tym razem,widze że Cie nie przekonam,a Ty mnie tym bardziej :D

a,zapomniałbym:
IHorderI-cenne uwagi :lol:

 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 06:07

Post przez IHorderI » środa, 15 cze 2016, 10:34

zgranie soków do odbloku jest wazne, przede wszystkim jeśli chodzi o utrzymanie masy po cyklu, chodzi o jak najszybsze odblokowanie. Przy rospisaniu tego cyklu głównie sugerowa3em sie jego 3agodnooci1 -test miał być nieznacznym dodatkiem(zauważ że jest to jego I cykl) - jasna sprawa ze na pierwszy cykl nie trzeba bóg wie czego, mozna było mu do tego propa supry zaproponować a nie deci, do deci prolo, Co do DE...pozostawie to bez komentarza,caly ten deca dick i ostatni szum w oko3 niego-mam na ten temat odmienne zdanie,a chyba nie powiesz mi że tydzień na testo.wiecej lub mniej spowoduje takie skutki - tu masz po czesci racje, np deca blokuje z możliwość odczucia deca dick w dawkach powyżej 300-4 mg na tydzień ale profilaktycznie zaleca sie dodać testosteron, choćby dla uzyskania lepszych efektow (deca jest wysoce anaboliczna a tesc wysoce androgenny) skoro testa to dlaczego nie meteż -wiem że to g3upie ale analogicznie też tak powinno być - spoko jedz metę przez 1 tyg do deci, z racji tego ze metanabol jest szkodliwy dla watroby nie zaleca sie stosować dluzej jak 5-6 tyg, a w przypadku połączenia nandrolonu phenylpropionate z enanthatem? nie słyszałem o łączeniu supry z prolo :roll:

tyle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości