Marihuana a trening

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » poniedziałek, 22 lis 2010, 18:52

Witam chciałbym się dowiedzieć, jak się ma palenie marihuany a trening kulturystyczny.
Czy wiecie coś na ten temat?

 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 15 wrz 2010, 00:00

Post przez Mariusz » poniedziałek, 22 lis 2010, 19:00

toxyna napisał(a):Witam chciałbym się dowiedzieć, jak się ma palenie marihuany a trening kulturystyczny.
Czy wiecie coś na ten temat?

Jako ciekawostkę podam, że kolega wyszedł kiedyś pobiegać. Ma on nadciśnienie i po krótkim marszu jego puls utrzymywał się długi czas na poziomie 160. Po zapaleniu, nagle spadło mu do 120 :-).

Na Twoje pytanie nie odpowiem - nie mój temat :friends

 
Posty: 65
Dołączył(a): środa, 17 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: południowa Polska

Post przez Budrys » czwartek, 25 lis 2010, 20:39

Marihuana (THC) w organiźmie spotowca jest odbierana jako doping... wiedziałeś? THC jakoś tam pomagało kulturystom, odprężenie, relaks-wszytkim jest potrzebne-może to o to chodziło, nie wiem dokładnie, ale moge dokładnie poszukać w stertach swoich magazynów kifu. ;)

Dym marysi jak i każdy inny będzie Ci jebał płuca, więc notoryczne palenie przerodzi się w kaszel, mniejszą wydolność płuc itd.

No i niemiej wątpliwości że jak zapalisz ranem, to trening po południu pewnie olejesz...

 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » czwartek, 25 lis 2010, 22:50

Budrys napisał(a):Marihuana (THC) w organiźmie spotowca jest odbierana jako doping... wiedziałeś? THC jakoś tam pomagało kulturystom, odprężenie, relaks-wszytkim jest potrzebne-może to o to chodziło, nie wiem dokładnie, ale moge dokładnie poszukać w stertach swoich magazynów kifu. ;)

Dym marysi jak i każdy inny będzie Ci jebał płuca, więc notoryczne palenie przerodzi się w kaszel, mniejszą wydolność płuc itd.

No i niemiej wątpliwości że jak zapalisz ranem, to trening po południu pewnie olejesz...


Tak wiedziałem, że marihuana jest odbierana jako doping, ale nie wiedziałem że kulturyści palą lub palili ją żeby się odprężyć.

Wiadomo jak zapalisz stajesz się osobą opuszczoną z sił, nic się nie chce człowiekowi robić.
Ale zdarzyło mi się zapalić coś przed siłownią, jakieś 5 minut przed i muszę powiedzieć że nie było gorszych wyników. Waliło ciśnienie po bani, ale dało radę jakoś przeżyć.

 
Posty: 65
Dołączył(a): środa, 17 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: południowa Polska

Post przez Budrys » czwartek, 25 lis 2010, 23:09

Nie olądałem tego filmu-ale w Pomping Iron jest taka scena ze Schwarzenegerem-jak po zawodach Mr. obżera się kurczakami i pali jointa (? ) zresztą huj z tym, nawet jeśli to to tylko film. Ale wiem że w zawodowej kulturystyce coś to było z THC.


hehe, a jeśli Toxyna tak jak mówisz zdarzyło Ci się "coś" zapalić 5 minut przed siłownią to ja się dziwie że jeszcze nie miałeś takiej sytuacji: wyciskasz sztange leżąc-sztanga leci ci powoli pod gardło żeby cie przydusić z braku sił na odłożenie jej na stojaki a Ty zamiast przerażony-śmiejesz się z tego :D :D

 
Posty: 107
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Anaboliczny Doktor » piątek, 26 lis 2010, 15:04

Czytałem, że po długim czasie zażywania thc organizm nie reaguje na podawane dawki saa ;-)

 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » piątek, 26 lis 2010, 16:51

heideN napisał(a):Czytałem, że po długim czasie zażywania thc organizm nie reaguje na podawane dawki saa ;-)


A było tam napisane może jak długi mam być okres między końcem palenia, a rozpoczęciem kuracji?

 
Posty: 107
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Anaboliczny Doktor » piątek, 26 lis 2010, 17:44

jeśli dobrze pamiętam, to było nieistotne
najlepszym rozwiązaniem było zastosować jakiś detoks :-)

 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 18 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: Kolno

Post przez Musculator » czwartek, 9 gru 2010, 13:21

Jeśli palisz trawkę odpuść sobie treningi. Kulturystyka i w ogóle sport a używki nie idą w parze.

 
Posty: 65
Dołączył(a): środa, 17 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: południowa Polska

Post przez Budrys » czwartek, 9 gru 2010, 19:12

raczej są do siebie w opozycji ;)

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość