Masa bez diety

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 07:05

Post przez PinkertoRauschenbachC » sobota, 19 wrz 2015, 18:42

koleś mnie rozwalił on hce byc wielki bez diety buuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa

Spoko, większość moze i wie, ale na przykład ten oto osobnik nie ma pojecia o tym, a bierze sie za wypowiedzi.

 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 06:01

Post przez ALONZO » sobota, 19 wrz 2015, 18:45

tak to juz jest trzymaj sie przynajmniej zasad ogólnych diety na poczatku pzdr

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 19:29

Post przez kylu59 » sobota, 19 wrz 2015, 18:48

chlopie - napisałeś w temacie Masa bez diety no to masz odpowiedzi. A co jest lepsze z postu który napisałeś jako pierwszy - do czego lepsze ??? wiesz co to bialko a co to gainer ??? bo rzucasz sie jak plemnik w p.....e , jeżeli wiesz lepiej to po cholerę dupę zawracasz - bez stosowania diety nie zbudujesz porządnej masy mięśniowej - pieniądze wydane na jakiekolwiek suplementy bez podstaw w pozywieniu to raczej wyrzucenie kasy w błoto - poćwicz kilka lat to przestaniesz pisać takie glupoty.
widziałeś kiedyś porządny dom z byle czego ??? z byle czego nie zbudujesz nic porządnego - tak jest we wszystkich dziedzinach zycia. Albo rybka albo pipka ....

 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 19:27

Post przez Twardy » sobota, 19 wrz 2015, 18:50

W 100% zgadzam sie z kylu59'em

To pogadaj z kumplami jak mówisz ze bez diety tak urosli a nie zawracaj nam głowy

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 19:21

Post przez GRAVES » sobota, 19 wrz 2015, 18:51

jak mamy ci pomoc wybrać miedzy wpc a gainerem skoro te odzywki sluza tylko uzupelnieniu diety? %-)
przedstaw nam jak sie zwykle odzywaisz.. nie wiem.. zapisuj na kartce mzoe co i w jakich ilosciach zjadasz przez tydzień potem to tu wklej i będziemy mogli pomoc..

słuchaj ja tez nie liczę co do grama zarcia, wielu kulturystów tak robi, choćby jeden z siłki na ktora czasem wpadam albo nawet sam Fedorov o czym przeciez pisał w którymś tam nr'e fitness authority, ale roznica meidzy nimi a tobą jest zapewne taka ze ty jesz co popdanie a oni znają podstawowe zasady zywienia kulturystycznego i ich przesterzegaja, patrzac na ryz widza niski IG, i dużo wegli, patrzac na twaróg widza bialko ale tez niechciana laktoze.. itd itp
na poczatku dieta wydaje sie byc czymś trudnym ale z czasem powszednieje i jest warunkiem sensownych przyrostow..
poza tym ciezko trenując aby zregenerować organizm potrzeba dużych ilosci zarcia w odpowiednich porach a nawet dobrze dobranych suplementow, inaczej mozna uprawiać ten sport na poziomie czysto rekreacyjnym-dla zdrowia i zachowanai smuklej sylwetki a nie dla osiagniecia maksymalnych rozmiarow..

nie wiem ki ch** mnie podkusił zeby pisać tak dlugiego posta bo pewnie i tak nie zrozumiesz ze skoro wszyscy Ci mówią ze nie masz racji to chyba coś w tym jest..

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 07:05

Post przez PinkertoRauschenbachC » sobota, 19 wrz 2015, 18:52

Moze bym zrozumial, gdyby kilka osób od razu pomoglo, a nie zaczynało sie wysmiewac. myślałem ze sie dowiem czegoś konkretnego, i owszem dowiedziałem sie od ludzi którzy są na forum zeby pomagac, ale dostrzegłem osoby które są tu chyba po to zeby wyśmiewać sie z ludzi którzy czegoś nie wiedza i czerpać z tego jakas nieuzasadniona satysfakcje ze jacy to oni są madrzy i szkoda im gadać z idiotami . Nie boje sie używać takich slow co do siebie, zobaczcie. potrafię zrozumieć swoje bledy, ale oczekiwałem pomocy. A co do tych co wysmiewaja... To moze zamiast pisać takie nikomu niepotrzebne posty, które tylko denerwują ludzi chcacych sie czegoś dowiedzieć o kulturystyce spedza ten czas który traca na silowniż Przynajmniej nie bedzie stracony dla was i oszczędzicie nerwow innym. To tyle tak apropos tego zamieszania calego.
Co do zasad zywieniowych, to poczytam o tym i mam nadzieje ze kiedy spytam o coś czego nie wiem uniknę juz glupich postów pisanych przez osoby które nie wiedza jak pomoc, a potrafiące wysmiewac.

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 19:21

Post przez GRAVES » sobota, 19 wrz 2015, 18:55

no i sprawa wyjasniona,
PinkertoRauschenbachC, z forum jak z kobieta-nie zawsze dostajesz to czego oczekujesz %-)

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 07:05

Post przez PinkertoRauschenbachC » sobota, 19 wrz 2015, 18:57

W każdym razie dzieki Dzieki dla tych którzy pomogli Pozdrawiam

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 16:52

Post przez xXxkristopherlxXx » sobota, 19 wrz 2015, 18:59

moje zdanie jest takie, dieta jest wazna, ale napewno każdy z nas zaczynając przygote z silownia tak samo nie wiedział nic o diecie, nie wiedział jak sie odżywiać i chciał sie dowiedzieć tego od innych nie? tak roba wszyscy, przykład ten post. niektórzy pisza pierwszego posta z prozba o ulozenie diety-a przeciez to sprawa indywidualna, każdy co inne lubi itd, niech sami ułożą dietę a my ja tu na forum poprawimy czy to takie trudne ułożyć kilka posilkow dziennie? no chyba nie , to zaledwie 1 min roboty.
wracając do wcześniejszego watku, niektórzy nie maja stalej diety, ale odżywiają sie madrze z glowa i troche se są . to po pierwsze, a po drugie nie kazda osoba ktora pisze na tym forum chce byc jakas mega duuuuuuuza moze niektórym wystarczy 40cm w lapie i to wszystko? albo jeszcze moze ćwiczą tak tylko na zapełnienie czasu? lepiej coś komuś poradzić naprowadzić ja na coś a nie smiac sie z niej nie? po to właśnie jest to forum, pomagać nowym naszym bracia (sisotra tez 8) ) jesteśmy jak jedna wielka rodzina:D
pozdro 8)

 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 20:54

Post przez Octavia_ » sobota, 19 wrz 2015, 19:04

dieta jest bardzo wazn bo to od niej zalezy czego tobie brakuje czy to bialka czy weglowodana.

jeżeli chcesz przywalić na masę ciała bierz Mas XXL .
sam właśnie bede zamawial.

a potem zazuci sobie coś lepsego np. OLIMP 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości