metka

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 07:05

Post przez userAnysy » poniedziałek, 4 kwi 2016, 20:37

Prosze o pomoc.Bra3em już ruska metkę i wszystko było okay,żadnych skutków ubocznych.A teraz mam bu3garska metkę czy jest ona inna i czy mogą wystąpić jakieś problemy ??? Prosze o pomoc userAnysyą@wp.pl

 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 04:28

Post przez IRogelioI » poniedziałek, 4 kwi 2016, 20:47

ehhh a dlaczego akurat bawisz sie w same tabletki a nie jakieś inne szcza3y?? a tak w ogolle to w hooooooj osób nazeka na bionabol :D

 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 17:59

Post przez Janii » poniedziałek, 4 kwi 2016, 21:10

Ja na twoim miejscu odstawi3bym bu3gara i jak coś to kupił polska:D
Ale najlepiej by byo żebys nie brał tego gow... lepiej nazbieraj kasy i kup coś porzadnego... :

 
Posty: 19
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 11:18

Post przez FValarie » wtorek, 5 kwi 2016, 03:29

poczytaj troche postów o mecie a nie zadajesz g3upie pytania :lol:

 
Posty: 29
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 12:21

Post przez Fl1ck » wtorek, 5 kwi 2016, 04:09

wydaje mi sie ze wszyscy maja racje meta i tesc to najgorsze gówno jakie moze byc a i jeszcze hgh widziałem kolesia co sie tym napakował i wyglądał jak malpa mial zajebiście rozrosnieta szczenke ręce takie dlugie do kolan niewiem czy poprostu zaduzo z tym pojechał czy co ale to juz jest ciezki towar a pozatym jest zajeb drogi sam jestem poczatkujacy ale niezamiezam sięgnąć po ten towar znaczy chodzi o metę bo tak ogulnie to właśnie w poniedzialek zaczynam kuracje z deka i winstrolem na poczatek chyba spoko bo ogulnie chodzi mi o jak najmniejsze skutki uboczne i o sile a o masę to sie juz niemartwie pozdro

 
Posty: 19
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 11:18

Post przez FValarie » wtorek, 5 kwi 2016, 06:06

wydaje mi sie ze wszyscy maja  racje meta i tesc to najgorsze gówno jakie moze byc a i jeszcze hgh widziałem kolesia co sie tym napakował i wyglądał jak malpa mial zajebiście rozrosnieta szczenke ręce takie  dlugie do kolan niewiem czy poprostu zaduzo z tym pojechał czy co ale to juz jest ciezki towar a pozatym jest zajeb drogi sam jestem poczatkujacy  ale niezamiezam sięgnąć po ten towar znaczy chodzi o metę bo tak ogulnie to właśnie w poniedzialek zaczynam kuracje z deka i winstrolem na poczatek chyba spoko bo ogulnie chodzi mi o jak najmniejsze skutki uboczne i o sile a o masę to sie juz niemartwie pozdro

ta wypowied1 nijak ma sie do tematu a jak chcesz sie wypowiedziea co jet wg ciebie dobre a co złe to proponuje zadzwonią na telefon zaufania radia maryja. niestety nie mam numeru :lol:

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 17:44

Post przez ISobiesławI » wtorek, 5 kwi 2016, 07:25

tesa to gowno... hehe to jakie cykle chcesz robią jak tesa to podstawa każdego cyklu Pozdro :lol:

 
Posty: 19
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 11:18

Post przez FValarie » wtorek, 5 kwi 2016, 08:54

może ch3opak nie chce robią cykli na tescie tylko od razy synthol bo po co sie meczya........ :-) :-) :-) :lol:

 
Posty: 29
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 12:21

Post przez Fl1ck » wtorek, 5 kwi 2016, 09:30

hmmm jakie cykle bez tescia przeciez jest tyle tego towaru ja tylko powiedziałem co ja otym sadze a a tesc niejest podstawa ale ja np bede startował 2 serie winko+primobolan+clenbuterol w tabletach a to jest tylko przykład bo są dziesiatki kuracji bęś tescia czy mietka ale dzieki za wypowiedz byla pouczajaca

 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 05:01

Post przez xXxIwonkaxXx » wtorek, 5 kwi 2016, 11:28

Co to za rurznica czy ruska czy bu3garska meta to meta

Następna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości