Moja dieta do oceny!

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 04:18

Post przez Br0gan » niedziela, 1 lis 2015, 10:00

Witam! Przedstawiam wam diete.
Moja waga to 57kg i mam prosbe: Niewiem ile ta dieta ma weglowodanow, bialka, a by mi sie to przydało bo chce dokupić gainera bo napewno braki jakieś są i chce podbic nim kalorie.
Bede wdzięczny za pomoc :-DMoje dzienne zapotrzebowanie:bialko - 2g x 60kg 120gweglowodany - 6g x 60kg 360gtluszcze - 1g x 6 kg 60gDieta MASA:I POSILEK:2-3 jajka + kromka chleba + 3 ml mlekalub:2 kromki + szynka, ser lub pasztet + 3 ml mlekaII POSILEK:2 kromki + szynka, ser lub pasztet + bananIII POSILEK:Obiad szkolnyIV posiłek (przed treningowy):Ryz 50-100g + pierś 100-200g + warzywalub:domowy obiadV posiłek (po treningowy):Banan + 4 kromki + szynka, ser lub twaróg + jogurt 400gVI posiłek (przed snem):2-3 jajka + kromkalub:2 kromki + twarog+ Slodycze, 2L wody

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 14:00

Post przez xXxTomekxXx » niedziela, 1 lis 2015, 10:30

2 l wody to za malo...i .. slodycze pogrzało Cie?moze warto podac staty?... nie mam pytanrano spożywaj max 2 zoltka jajek, najlepiej jak bys zjadł owsianke5 posiłek to napewno nie potreniwnowy a chodzby nawet to jaki?masz odarazu i wlasciwyw szkole puszka tuńczyka czy jajka czy twarożek i gitara ja mam zliczyć to wszystko?? skąd ja mam wiedzieć ile dajesz tej szynki czy 10g czy 1kg?....

 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 04:18

Post przez Br0gan » niedziela, 1 lis 2015, 10:42

Pytanie odnośnie slodyczy - dlaczego nie mogę zjeść dziennie np.
2 batony przeciez to wegle tylko tluszczow troche, a co jak bym dziennie jadł za dużo tluszczow przeciez to od nadmiaru wegli sie tyje?? 5 posiłek - Banan + 4 kromki + szynka, ser lub twaróg + jogurt 400g to malo?? wegli mysle, ze duzo, a z bialkiem bede uzupełniał choć i tak w maslance bedzie około 10g, w szynce z 15, tej szynki to niewiem około 2 - 30g jeden plasterek ma.

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 14:00

Post przez xXxTomekxXx » niedziela, 1 lis 2015, 10:44

za cenę batonów masz puszkę tuńczyka czy serka wiejskiego, pelnowartoswioego bialka a nie puste kalorie z batonow, to dlaczego nie zastąpić ryżu batonami ciasteczkami i cukierkami, oczywiście to ze trzymasz dietę to nie znaczy ze nie możesz wchłonąć jakiegoś batonika bo sam tak robie, musze sie przyznać ze teraz dietę latwiej mi utrzymać niz treningi od stycznia nie wiem czy mialem jakiś pozadny tydzień silowni, to tydzień jakiś trening wypada, lub coś boli lub mało czasu, za dużo nauki itpposilek potreningowy składa sie z 2 porcji pierwsza wegle które zahamują katabolizm czyli np.
banany winogrona, carbopo 30-40minutach wdupićsz wegle o niskim IG i dużo bialka które dość łatwo sie przyswaja, bialko jajek ew tuńczyk twarożek raczej odpada lepszy na nocjogurt możesz w szkole sobie drinknac

 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 04:18

Post przez Br0gan » niedziela, 1 lis 2015, 10:47

Rozumiem xXxTomekxXx.
Do diety sobie walne tak jak mówisz napewno tuńczyka //:-D :-D Dzieki wielkie za pomoc, pozdrawiam.


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości