Moja wlasna rozpiska-prosze o korekty.

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 07:55

Post przez Nilda__ » piątek, 26 sie 2016, 15:23

ułożyłem sobie rozpiskę tygodniowa podczas którego bym ćwiczył 4 razy w tygodniu.
Prosze o  komentarze np.
czy:  za mało serii?za mało powtórzeń za duzo?moze całkiem inne cwiczeniaż?AHA I GLOWNIE chciałbym kłaść NACISK NA BARKI I PLECY gdyż chciałbym TROSZKE BARDZO* przybrać NA SZEROKOSCI.Poniedzialek ? CzwartekPLECY I KLATKA:I Wyciskanie na ławeczce skośnej w goreII  wyciskanie na ławce prostej, III  wyciskanie na ławce skos w dol IV Rozpietki na ławeczce (laweczka lekki skos w gore)V Przenoszenie hantla VI Prostowanie ramienia w pochyle tułowia Wtorek ? PatekTRICEPS:I Francuskie wyciskanie hantlami - II Wyciskanie hantla jednorącz stojąc III Zwykle podnoszenie sztangietki, stojąc lub siedząc ? uginanie w lokciu.
BICEPS:I Unoszenie hantli na ławce skośnej -  II Unoszenie przedramion ze sztanga stojąc - BARKI:I Podnoszenie sztangi siedząc z oparciem plecow- 2x przód i tyl.II Kaptury III Unoszenie sztangietek na siedząco ? Opierasz klatke piersiowa o kolana i unosisz jednocześnie sztangietki.IV Podnoszenie sztangi stojąc do ugiecia w łokciu lub przyciaganie sztangi do brody stojąc V Unoszenie sztangi lub ciężarków przed siebie na stojacoWszystkie cwiczenia po 4 serie:I-2 powtorzenII-12 powtorzenIII-12 powtorzenIV-8 powtorzenPROSZE O KOMENTARZE

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 19:35

Post przez Amy » piątek, 26 sie 2016, 15:33

ktora to twoja rozpiska, to jakiś kolejny cykl treningowy czy pierwszy?

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 06:23

Post przez Nicki1988 » piątek, 26 sie 2016, 18:02

1.
staz2.
wiek3.
cel treningu4.
przeciwskazania od lekarza, kontuzje

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 07:55

Post przez Nilda__ » piątek, 26 sie 2016, 19:22

1.
jestem nowy2.
173.
przybrać coś na szerokości 4.
nic

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 06:23

Post przez Nicki1988 » piątek, 26 sie 2016, 19:42

trening ogólnorozwojowy na poczatek.
Jest w "najwazniejszych w dziale trening"

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 07:55

Post przez Nilda__ » piątek, 26 sie 2016, 21:29

ja sie pytam o ocenę mojego  a nie o ogolnorozwojowyaha i moje zdanie na temat treningu ogolnorozwojowego  jest taki:ludzie z miasta ktorzy  siedzą 24h  przed PC albo poprostu nic nie robią fizycznie mogą go robić prosze bardzoale ja mieszkam w miasteczku*  i ze tak powiem ZAPIERDALAM* całymi dnami albo poprostu codziennie gram w noge,siate albo w kosza  dupczenie wieczorem:D)to jest moje zdanie na temat tego trena....

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 03:31

Post przez PATTERSO » sobota, 27 sie 2016, 09:03

ale to nie ma nic do tego, jeśli nie miales wczesniej do czynienia z treningiem siłowym to co Ci da ze grasz w noge? musisz przyzwyczaić mięśnie do wysiłku p.s bo chyba nie grasz w nogę na rekach lol

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 06:23

Post przez Nicki1988 » sobota, 27 sie 2016, 09:28

ja sie pytam o ocenę mojego  a nie o ogolnorozwojowyNo to z mojej strony temat jest zamkniety.
Moze ktoś inny poprawi ten planludzie z miasta ktorzy  siedzą 24h  przed PC albo poprostu nic nie robią fizycznie mogą go robić prosze bardzoale ja mieszkam w miasteczku*  i ze tak powiem ZAPIERDALAM* całymi dnami albo poprostu codziennie gram w noge,siate albo w kosza  dupczenie wieczorem:D)Co ma siatkowka, pilka nozna, koszykowka wspólnego z technika przysiadu ciężarowego czy technika MC?? głównym celem treningu ogólnorozwojowego oprócz przygotowania miesni, sciegien, wiezadel, układu kostnego do wysiłku anaerobowego  -silowego (wczesniej caly układ miensiowo - kostny z tym wysiłkiem nie mial do czynienia) jest POZNANIE prawidłowej TEHCHNIKI WYKONYWANIA CWICZENIEN Z OPOREM zewnętrznym ORAZ WYROBIENIE NAWYKU RUCHOWEGO ABY W przyszłości chronić ORGANIZM PRZED KONTUZJAMI szczególnie ODCINKA LEDZIOWEGO!!!!!!!!!!!!!A to nie znaczy, ze jak system cwiczen nazywa sie ogolnorozwojowy, obwodowy to zaraz musi byc lajtowy?? Widac, ze nigdy nie miales  z takim treningiem do czynienia

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 07:55

Post przez Nilda__ » sobota, 27 sie 2016, 13:54

he no dobra ale nikt nie moze loknac na moja rozpiskę trenow???


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości