może inne sporty drużynowe

Piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna, koszykówka, rugby, baseball, hokej.
Wyścigi F1, kolarstwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie, lekkoatletyka, pływanie, etc.
 
Posty: 117
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez KosinhoB » poniedziałek, 31 maja 2010, 18:02

hmm.. wszyscy widza tą pikę nożna i nic innego.. heh więcej pomysłowości kochani.. :locurva
ja bynajmniej nie przepadam za p.nożną, siatką i kosze.. jedynie co to ręczna.. :locurva

taki fajny temat a tu ciiiiisza jak niewiem... pomór z średniowiecza czy jak..??!!
obudźcie sie..!! wiosna przyszła..!! wyjdźcie z domu i ruszcie sie..:)

 
Posty: 107
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Anaboliczny Doktor » poniedziałek, 31 maja 2010, 18:23












Obejrzyjcie do końca :friends

Dear soccer players, swallow some cement and harden up! :locurva

 
Posty: 117
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez KosinhoB » poniedziałek, 31 maja 2010, 18:53

hahaha nooo nooo HEIDEN- przynajmniej się pośmiałem.. :locurva

ja polecam zaś czystych wojowników z Nowej Zelandii - ALL BLACKS demonstrujących taniec wojownika HAKA
hehhe spójrzcie jaka wątłą minę maja przeciwnicy :P












przepiękne :)

PS. popatrzcie na maoryskie gesty siły jak i wyrazy twarzy :locurva rewelacja :locurva

 
Posty: 107
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Anaboliczny Doktor » poniedziałek, 31 maja 2010, 19:21

Niesamowity! Zawsze mnie interesowały te tańce wojowników. Wyniesione prosto od przodków ;)

 
Posty: 38
Dołączył(a): niedziela, 18 kwi 2010, 00:00

Post przez rasputin22 » wtorek, 1 cze 2010, 08:47

Układ choreograficzny bardzo ładny - z pewnoscia wygraliby w American Best Dance Crew:D Nie wiem czy jest sens "drzec pape" i marnowac energie przed samym meczem, ale nie mnie to oceniac:)

 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » wtorek, 1 cze 2010, 11:45

Chyba jest, podnoszą sobie ciśnienie, tak to nazwę i i chyba duże podejście psychologiczne.

Ja po takim pokazie byłbym o wiele bardziej podbudowany, a przeciwnicy powinni być przerażeni :D

 
Posty: 117
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez KosinhoB » wtorek, 1 cze 2010, 15:47

Maore czyli pierwotni wytatuowani ludzie Maorysi z Nowej Zelandii są wzorcem wojownika z krwi i kości.
tak jak na tym filmiku odtańczenie HAKI podnosiło morale.. i opowiadało i ich sens życia - sens prawdziwego wojownika..
miny i okrzyki , tupania i uderzania się w kolana i piersi oznacza siłę zarówno fizyczną jak i ducha :)

kocham jak Morysi tańczą HAKĘ.. :locurva

 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 18 sty 2013, 01:00

Post przez stokrowy » piątek, 18 sty 2013, 18:11

KosinhoB napisał(a):hmm.. wszyscy widza tą pikę nożna i nic innego.. heh więcej pomysłowości kochani.. :locurva
ja bynajmniej nie przepadam za p.nożną, siatką i kosze.. jedynie co to ręczna.. :locurva

Właśnie, ręczna jest ok, jednak raczej dla kogoś, kto miał z nią kontakt live :)

 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 27 lut 2013, 01:00

Post przez bonifacy » środa, 27 lut 2013, 11:53

Futbol amerykański jest lepszy, tam to są dopiero zderzenia. Z resztą dlatego gra się w ochraniaczach, było za dużo przypadków śmiertelnych. W rugby bez sensu jest to, że można atakować wyłącznie gracza z piłką. W futbolu nie ma takich ograniczeń i można wykonać jedno podanie do przodu na akcję.

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 4 mar 2013, 01:00

Post przez kroljulek » poniedziałek, 4 mar 2013, 14:42

Noo futbol się zarąbiście ogląda. Uwielbiam NFL. W Polsce też jest dobra liga tego.

Następna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości