Mutant – gainery i kreatyny

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Mutant – gainery i kreatyny

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:57

Mutant – gainery i kreatyny

Firma mutant to producent odżywek, z którym miałem styczność jakiś czas temu i mam już za sobą kilka różnych opakowań produktów bezpośrednio od tego producenta co, do których mogę się w tej chwili wypowiedzieć. Przede wszystkim ilość produktów nie jest tutaj szczególnie duża. Firma jest raczej w branży dość nowa, ale powoli stara się rozkręcać i z tego co wiem stara się wprowadzać do sprzedaży nowe produkty.
Nie zmienia to jednak faktu, że na tą chwilę baza jest daleka od dużego rozbudowania na miarę największych graczy na rynku. Korzystałem z białek, gainerów i kreatyny i mogę powiedzieć, że to dość dobrze przygotowane produkty, których skład jest zadowalający i nie ma tam niepotrzebnych wrzutek, które mają obniżać cenę a podnosić wagę produktu. Dlatego wyłącznie znajdują się w składzie te produkty aktywne, które mają coś za sobą nieść.
Tak naprawdę jednak muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o odżywki firmy mutant to te propozycje, które mogłem wykorzystać niestety nie charakteryzowały się zbyt dobrą przyswajalnością, dlatego w tej kwestii raczej minus dla tej firmy. Nie wyróżnia się ona na tym polu i jeśli miałbym wybierać pod tym kątem to raczej nie wracałbym właśnie do tej propozycji, ale starał się sięgnąć po coś innego. Gdy chodzi o gainery czy kreatynę nie były one ani szczególnie dobre ani jakoś szczególnie nieciekawe pod kątem jakości.
Tak naprawdę widać, że producent nieco się tutaj postarał i nie wciska chłamu, ale nie jest to też jakaś niesamowita jakość, nad którą można byłoby się mocno zachwycać. Dlatego po prostu to produkt przeciętny. Zaletą na pewno będą na pewno niezłe ceny i myślę, że one będą w stanie przyciągnąć sporo osób do tej właśnie marki. Oprócz tego zbyt wiele czynników nie jest tutaj tak ważnych, by o nich wspominać. Na tą chwilę marka mutant istnieje na rynku odżywek, ale nie zanosi się na jakiegoś gracza o szczególnej sile. Jeśli jednak nie macie konkretnych sprawdzonych produktów to myślę, że można jedno opakowanie tej marki wypróbować.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości