NItrobolon + ?????????

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 05:59

Post przez Arnoldo_De » środa, 7 gru 2016, 12:05

CZe wszsytkim.
mam male pytanko.. Juz dawniej ćwiczyłem ponad rok i teraz po okrescie przerwy(1rok) znów zaczolem ćwiczyć jestem w trakcie 2 miechsiac cwiczen... i niej jest zle wszsytko po wraca na swoje miejsce ale to z czasme.....Moje pytanko sie odnosci do odzywek ponieważ moja wiedza jest skroman na ten temat...Chcal bym wiedzieć z czym mozna mieszac NITROBOLONA z jakim odzywkami (jesli chccemy uzykac przez cwiczenie rzeźbę i sile?))i jescze sam zasugeruje moznaz mieszac NITROBOLON + GLUTAROL + HMB + KREATYNA ???? CZEKAM NA NA PROPOZYCJE??? mój email " Arnoldo_De@O2.PL

 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 06:09

Post przez Wisienkaa » środa, 7 gru 2016, 12:28

napisz co brałeś wczesniej i jaki masz cel

 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 05:59

Post przez Arnoldo_De » środa, 7 gru 2016, 13:38

Teraz jak zaczolem ćwiczyć od dwóch miesicecy nie brazlem zadnych odzywek chce sie troche rozruszać na czysto ale mam zamiar.A jeśli chodzi ci jakie kiedyś brałem odzywki to rozne(aminokwasy,megabol,kretayny,hmb,tribusteron,glitarol.)moj cel w cwiczenieu jest tak mi sie wydaje ze chcailbym ćwiczyć na rzeźbę I SILE ale teagze troszeczke na mase(ale nie konecznie).Ogolnie na mój wzrost 178cm waze 82 to nie nazekam na wage.Wiec możesz mi podpoiwedziec co mogę miesczac z tym nitroblonem czy wogole jest ses tego spozywaniaż?

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 12:27

Post przez ILockingtI » środa, 7 gru 2016, 18:00

Po samym fakcie ze chcesz brac nitrobolon, widać ze nie znasz sie na odzywkach //:-D :-D możesz zrobić sobi i 1 i 2 zestaw z tych które podales, ale za te cenę chyba każdy z wypowiadających sie w tym dziale znajdzie Ci leszpy zestaw, wiec wybór należy do Ciebie.
pzoatykm robnie sily masy i rzeźby ni jest jednocześnie mozliwe zastanów sie na czym Ci najbardziej zalezy?

 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 05:59

Post przez Arnoldo_De » czwartek, 8 gru 2016, 05:26

Qubus to moze napisz mi jakieś zestawy odzywek kotre moze poleci NA rzeźbę

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 12:27

Post przez ILockingtI » czwartek, 8 gru 2016, 05:40

na zrezbe polecilbym:-BCAA z vitalmaxa 24 kap (67 zl starcza na 2 miesiace) dobry antykatabolik a tego potrzebujesz-Thermo speed z Olimpu (ok 45 zl) spalacz tluszczu, a to Ci potrzebne przy robieniu rzezby-Bialko jakieś ae tylko jako uzupelnienie diety - WITAMINY! Najlepiej jakieś dobre typu Olimp Vita-min Multiple Sport (ok 3 zl)przy robieniu rzzby nie przyda Ci sie kreatyna, zwłaszcza w takiej formie jak nitrobolon.Jakis pompujący stack kreatynowy lepiej zostaw na okres mniej wiecej maja- wtedy wyrzeźbiony zrobisz szybko przed wakacjami cykl na krecie i będziesz bardziej napompowany i wyrzeźbiony na wakacje.

 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 05:59

Post przez Arnoldo_De » czwartek, 8 gru 2016, 05:56

Qubus a moze mi powiedzieć coś jescze od diecie....?

 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 05:59

Post przez Arnoldo_De » czwartek, 8 gru 2016, 06:47

Jescze jedno PYtanko Qubus,co do tej kombilacji odzywke w jaki sposob mam podjadać ?wszstko na raz czy jaki schemat ?A mam pytanie do bialka czy moze byc bialko OLIMP gain bolic 6 (1kg)jesli nie to napisz jakie i ilość .Dziekuje //:-D :-D pozdrawiam

 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 12:27

Post przez ILockingtI » czwartek, 8 gru 2016, 06:56

Gain Bolic zdecywoadnie odpada, musisz zażywać bialko w posaci WPC lub WPI.Stosowanie Aminokwasy rano i przed snem, a dzien treningowy przed i po treningu, Thermo speed tak jak producent zaleca, Vitaminy raz dziennie.Dieta w innym dziale /


Zobacz również opinie o spalaczu Berrator: http://www.kobiety.pl/fit/czy-berrator- ... z-tluszczu


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość