Odżywka przed treningiem plus białko

Sprawdź opinie przed kupnem jakiegokolwiek produktu i przekonaj się do niego!
Oceny osób, które miały okazje spróbować poszczególnych odżywek/suplementów.
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 5 maja 2016, 10:29

Odżywka przed treningiem plus białko

Post przez SupleSpec » piątek, 13 maja 2016, 10:37

Odżywka przed treningiem plus białko

Mamy na rynku wielu producentów odżywek i tak naprawdę za sobą również mam testy zróżnicowanych marek, dlatego wydaje mi się, że mogę na temat dostępnych na rynku produktów powiedzieć już nieco więcej tym wszystkim osobom, które starają się dla siebie szukać czegoś odpowiedniego. W moim przekonaniu takim najlepszym rozwiązaniem będzie wybór dobrego producenta i różnych produktów od jednej marki. Wśród tych opcji, które wydaje mi się, że można polecać będzie firma BSN, która ma na swoim koncie wiele udanych odżywek i rzeczywiście klientom będzie w stanie coś interesującego zaproponować.
Gdy chodzi o dostępne na rynku odżywki tej marki to przede wszystkim cenne są propozycje białkowe, których nie brakuje. Mamy tam typowe izolaty i koncentraty, ale poza nimi w sprzedaży są również ciekawe gainery z wysoką zawartością białka. Myślę, że wielu osobom właśnie z tego względu marka przypadnie do gustu. Oczywiście nie ma się co dziwić, że wybieramy najczęściej odżywki białkowe. Pewnie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że trening ma prowadzić do osiągnięcia beztłuszczowej masy mięśniowej. Właśnie z tego powodu wybieramy głównie odżywki białkowe.
Tutaj BSN sprawdza się naprawdę bardzo dobrze i będzie to taka marka, która może być ogólnie polecana. Natomiast, gdy chodzi o inne propozycje to mam za sobą również odżywki przygotowane jako przedtreningowe, które również zostały przygotowane przez tą firmę i całkiem dobrze się sprawdziły. Nie jest to może żadna rewelacja, ale każdy kto będzie szukał dla siebie jakieś dobrej odżywki powinien być zadowolony ze wsparcia jakie dostajemy przed treningiem decydując się na tą odżywkę. Przed treningiem przede wszystkim trzeba wesprzeć jakoś swój organizm wprowadzając takie składniki, które będą dostarczać więcej energii. Wydaje się to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu ostatecznie będzie można oczekiwać, że każdy kolejny trening będzie udany. Gdy chodzi o BSN jest to taka marka, która całkiem dobrze się sprawdzi i myślę, że wiele trenujących osób będzie zadowolonych.

Powrót do Opinie produktów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości